Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen vitamint adjak a...

Milyen vitamint adjak a kisfiamnak, hogy ne legyen folyton beteg?

Figyelt kérdés
moksán, flp-s kids vitaminon, antal valis organikusokon túl vagyunk, cebion is volt, most lenkei folyékonyából adok neki kicsit, de sajnos most is beteg lett! 2,5 éves, bölcsis, ez a folytonos betegség már kicsinál....nem bírom már. munkahelyem is rosszul tolerálja, már kimerítettem majdnem az összes gyerek után járó táppénzt vele, senki sem hiányzik kisgyerekes anyukák közül ennyit, mint én, kérlek, segítsetek!

2013. jan. 13. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk az Immunotrofina volt a csodaszer. 1 üveggel adtam a fiamnak novemberben, kb. egy hónapra elég az adag, azóta nem volt beteg (kopp-kopp-kopp). A bölcsiben egy csomó beteg kisgyermek volt körülötte, eddig megúszta... Előtte 1 hétig ment, 2 hétig beteg volt. Ezt május óta játszottuk. Minden jót és jó egészséget Nektek!
2013. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Minden betegség lelki gyökerű, HANGSÚLYOZOTTAN PICI KORBAN. Tehát ha mindent megteszel a testi épségéért, akkor a lelki okokat kell keresni. Sokszor csupán egész egyszerűen nagyon anyás/apás, és a betegséget tudat alatt azért produkálja, hogy mind többet vele legyél. Ami 4 éves kor alatt fokozottan érthető és szükséges. A bölcsi nem való a gyermekeknek, csak a szülő munkába járása miatt van, ezért megértelek. De a kisgyermek ez nem érti meg!


Egyébként a szélsőséges esetek megfelelően példázzák azt, hogy a lelkiek sokkal sokkal döntőbbek, mint testiek. Bár a testi sem mellékes. Ennél fogva a két szélső vonatkozó példának javaslom utánaolvasnod pszichológiai szakkönyvekből:

pozitiv példa: albán csecsemő esete,

negatív példa: hospitalizáció fogalma.

2013. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

D vitamin, Oscillococcinum


Jaj kedves utolsó, hogy jönnek ide a lekötözött albán csecsemők, meg az árvaházban élő szerencsétlen csecsemők?

ezek az esetek arról szólnak hogy ha van állandó gondozója egy csecsemőnek, aki szereti, akkor a körülményei szinte mindegy milyenek, de ezek nagyon nagy szélsőségek

a hospitalizáció a teljesen magukra hagyott babáknál fordulhat elő

2013. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mint írtam úgy jönnek ide, hogy ha megérti valaki adott vonatkozásban a sarkos eseteket, akkor a differenciáltabb, enyhébb, finomabb szintű eseteket is megértheti ezeken át.
2013. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!