Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez rossz kisfiamna...

Szerintetek ez rossz kisfiamnak, hogy ha beteg akkor a mamánál van? Lent.

Figyelt kérdés
Anyukámék tőlünk 20 km-re laknak, így ha beteg a kisfiam akkor náluk van, általában addig amíg beteg. Ha beteg lesz viszem az orvoshoz, aznap jönnek érte anyáék, így én már másnap tudok menni dolgozni. Imád ott lenni. Így nekem sem kell táppénzre menni, ami már ugye nagyon kevés.
2011. aug. 25. 05:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
persze ha nagyon beteg, vagy sokáig akkor természetesen én vagyok vele.
2011. aug. 25. 06:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora gyerek, mennyire beteg és mennyire anyás. Ha a gyerekem lázas volt, vagy láthatóan engem igényelt, akkor mindig otthon maradtam vele.
2011. aug. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha jól érzi magát anyukádnál, jobb nem is lehetne!
2011. aug. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2,5 éves. nagyon jól elvan a maminál. Minden este ilyenkor beszélünk telefonon. Nem távolság, így ha haza akarna jönni, akkor hazatudnánk hozni. Enyhe kis náthákkal nem szokta vele itthon maradni. Anyukám meg ilyenkor nem bír hozzánk eljönni, mert elég rossz a közlekedés, meg van jószág is amit el kell látni. Apukám meg még dolgozik.
2011. aug. 25. 06:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez jó megoldás...Mondjuk én éjjelre hazahoznám és reggel visszavinném.....20 km nem távolság.Bár nekem lenne ilyen megoldás....

nem is tuddom hogy lezs ha visszamegyek dolgozni.2 kisgyermek,senki a közelben 70km en belül....

2011. aug. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A hazahozás és vissza vivés reggel nem megoldható. Apa reggel elmegy, este ér haza. Nekem jogsim nincs. Na meg ha reggelre megyek dolgozni, akkor nagyon korán kéne kelteni, hogy kibírjuk vinni.
2011. aug. 25. 06:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha jól érzi magát a fiad - és azt írtad így van -, akkor szerintem ez a legjobb megoldás. Nem lesz ettől az ég világon semmi baja. :)
2011. aug. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de azért néha elgondolkodom rajta, hogy "beteg gyermeknek anyja mellett a helye".
2011. aug. 25. 06:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha az anyukának dolgozni kell, mert a táppénz valóban nagyon alacsony/kevesen engedhetik meg/, akkor hidd el, ez a legjobb megoldás.
2011. aug. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is így megy, a gyerekek részéről nem probléma, sőt örülnek, mert imádnak a nagyiéknál lenni, pici koruk óta rájuk hagyom őket. Nekem ez praktikus is, ugyanis 4 gyerek van, ha az egyik beteg és otthon lábadozik, akkor tuti, hogy végigmegy mindenkin a betegség, és bár nekem az átlaghoz képest rugalmas munkahelyem van, ennyire azért mégsem.
2011. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!