Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen kezdett a gyereket...

Hány évesen kezdett a gyereketek szégyenlősködni a másik nemű gyerekek, esetleg felnőttek előtt a családon belül? Nem csak a szűk családra értem, hanem rokonokra is.

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs még gyerekem, de arra emlékszem, hogy én 2 éves koromban már kiküldtem a nagymamámat a fürdőből, mert egyedül akartam mosakodni, engem nagyon zavart már akkor is ha néztek, vagy mosdattak. Ha meg otthon voltam akkor a tesóimmal együtt kellett fürödni, hiába hisztiztem:D
2013. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
4,5 éves fiamnálakkor kezdődött, amikor a 2 éves lányom el kezdett mutogatni fürdés közben, hogy "kuki, kuki".
2013. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Nekem szűk családi körben még mindig nem szégyenlősek.Rokonok előtt ha muszály átöltöznek.A lányok férfiak tehát nem fiúk előtt bugyiig és melltartóig ,nők,lányok és fiúk előtt nem szégyenlősök.A fiúk eggyáltalán nem szégyenlősek.A gyerekek korai:11F,13L,14F,15L,16F
2013. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs gyerekem, de azt tudom, hogy 10 éves koromig simán fürödtem úgy, hogy anyu közben bejött és látott, nem zavart. Ha apa, az zavart, arra nem emlékszem, higy előtte mikor kezdtem szégyenlősködni. Mikor felsős lettem a suliban, akkor kezdett zavarni az is, ha anya lát, most 16 éves lány vagyok, mindig zárt ajtó mellett fürdök/vetkőzök, de ha nem vagyok meztelen, van rajtam bugyi+melltartó, akkor nem zavar, ha anyukám meglát, de ha más (apa, bátyám, mamám, papám stb.) az igen. Ha lenne egy lány tesóm, szerintem előtte sem lennék szégyenlős fehérneműben, de hát csak fiú tesóm van, aki 20 éves.

Az unokaöcsém 2 és fél éves, őt nem zavarja, ha meztelenül látják, függetlenül attól, hogy a szülei vagy vadidegenek. Viszont ha pisil/kakil csak az anyja vagy a mamám lehet ott (pisilni most tanult meg a WC-be, kakilni pelenkában szokott, és előtte szól az anyjának, mert az kicsit nehezen megy nála). Kakilásnál egyébként már másfél éves korában sem lehetett ott más az anyján kívül.

2013. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!