Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyíltnapra megyünk a 3éves...

Nyíltnapra megyünk a 3éves kisfiammal. Jól csinálnám? Arra gondoltam apa is eljön velünk, mert lehet nagyon félénk lesz a fiam és akkor valamelyikünk "játszik "majd vele a gyerekek között a másik meg tud figyelni a hivatalos dolgokra.

Figyelt kérdés
jó lesz így ?nem ő lesz az egyetlen gondolom aki nem akarja majd anya, vagy apa kezét elengedni.
2011. márc. 9. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Mármint az oviba nyílit napra?

Jól persze.

2011. márc. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyílt napon nem igazán lesz idő "hivatalos" dolgok elmondására... Persze, ha mindketten el tudtok menni, nem lesz gond, ha mentek. Most inkább az a lényeg, hogy lássátok, milyen az ovi környezete, az óvónők hogyan viszonyulnak a gyerekekhez (vigyázz, ilyenkor mindeki a jobbik arcát igyekszik mutatni!!), a gyerekek mennyire lhetnek felszabadultak, mennyire keresik az óvónők társaságát, stb.
2011. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

oviba ,igen.ez kimaradt.

azt írták a meghívóban ,hogy míg a szülőkkel megy a eszélgetés a gyerekek játszhatnak.na most ha épp olyanja lesz a fiamnak tuti nem mozdulna mellőlem,vagy rángatna engem is játszani.ezért gondoltam, hogy ketten megyünk vele.

2011. márc. 9. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!