Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányomnak torokgyulladása van...

Lányomnak torokgyulladása van tényleg hatásos a levegőtisztításba ha teszek be egy fél vöröshagymát a szobájába?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok helyen olvastam hogy igen használ.egy próbát megér
2013. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó légúttisztítónak is. De inkább reszeld le, többet ér, mint ha csak egy fej van benn.
2013. jan. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet!!!
2013. jan. 16. 08:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is itt olvastam, kipróbáltam (én egy fél fejet vékony csíkokra vágtam), és szuper!


Megindítja a bent lévő cuccot is, nemcsak fertőtlenít.

2013. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocsánat az offért,de hova teszitek?Csak úgy be a szobájába egy tálra?Vagy radiátorra?Vagy "fel lógatva" valahova?Én is itt olvastam egyébként hogy nagyon jó,és legközelebb én is kipróbálom a fiamnál.
2013. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én konvektor tetejére raktam lereszelve ahogy adták az ötletet,tényeg hatásos (bár büzmölög de eddig jo remélem az éjszakánk is könyebb lesz
2013. jan. 16. 11:58
 7/9 A kérdező kommentje:
tálkába természetesen
2013. jan. 16. 11:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem bírom a bűzt a lakásba, nekünk nagyon jól bevált a sóterápia. 1-2 literes tálba himálajai vagy parajdi só, úgy hogy maradjon kristály a tál alján. Ezt elhelyezed valahova és csak utánatölteni kell. Mióta a lányom szobájában bent van, azóta ha náthás is nagy ritkán éjjel nem szenved, mint előtte.
2013. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én az ágy mellé teszem tányérban.

Nekünk is van Sanin sóslevegő készülékünk, de amíg nem indult meg a cucc kifelé, nem sokat használt.

Járunk sókamrába is.

2013. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!