Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » MMR oltás kivezetése Priorix...

MMR oltás kivezetése Priorix golyócskákkal, melyiket vegyem és hogyan alkalmazzam? Hatásos volt nektek? Link lennt

Figyelt kérdés
[link]

#priorix
2012. szept. 19. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nem nagyon értem minek ez nekünk nem kelett begyuladt vagy minek kell ez?
2012. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek homeopátiás golyók,melyek segítenek abban,hogy a 15 hónapos MMR oltás ne okozzon semmilyen tünetet.Kislányomnak eléggé le van most gyengülve az immunrendszere,féltem,nehogy nagyon lebetegedjen,ezért gondoltam,hogy megpróbálom ezt homeopátiával elkerülni.
2012. szept. 19. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
ha le van gyengülve és beteg nem kaphatja meg! az oltást amugy semmi baja nem ett a lányomnak se és semmi homeos cuccot nem vettem neki
2012. szept. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most immunerositot kell szednie, mar egy honapja csuszik az oltas, mert folyton beteg. Ha most meggyogyul jovo heten beoltja a doki, de a kerdesem arra iranyult, hogy aki hasznalta, annak bevalt-e es melyik higitasu golyokat vette?!
2012. szept. 19. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!