Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Akinek van bármilyen...

Anyukák! Akinek van bármilyen épkézláb ötlete, segítene nekem?

Figyelt kérdés
Két éves kislányom öt napja belázasodik estére, 39 feletti láza lesz. Egy adag algoflex baby hamarosan leviszi, tehát ilyen szempontból nem makacs a láza. Napközben viszont semmi baja, egy picit nyűgösebb a szokásosnál. Nem fáj a torka, nem folyik az orra, nem köhög,nem fáj a füle, nem megy a hasa, nincs szorulása, nem jön a foga,nincs kiütése, a világon semmi baja nincs.Voltunk orvosnál, valamilyen hasi problémára gondol, holnap megyünk vissza, hogy megnézze, de ő sem tudott mit mondani, nem is hibáztatom, hisz semmi más tünet, csak minden este a láz. Volt már ilyen valakinél? Mi volt a baja a gyermeknek? (nem kezdő anyuka vagyok, már 3. gyermek, de még soha nem tapasztaltam ilyet egyiknél sem, azért vagyok tanácstalan)

2013. jan. 16. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

jo kérdés....

nekünk egy napig volt lázas a gyermek 38-39 és ennyi elmult ahogy jött ugy ment

ez viszont tényleg ki kell vizsgálni valami virusos fertözés lehet. de tényleg figyeld mert ha ilyen magas nehogy kiütése is legyen mert azonnal kórház akkor

agyhártya gyulladás jele is lehet

2013. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,ezt tudom, az orvossal is megbeszéltük. Ő inkább valami bélrendszeri nyavalyára gondol, szerinte az kínozza, de egyenlőre azon a fronton is rendben van minden (tegnap este a férjem tette tisztába, reflexből kidobta a pelust, én meg sötét este kukáztam az udvaron, hogy lássam, rendben van-e a kaki :D)
2013. jan. 16. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Vmi bújkálhat benne biztosan.Rémlik vmi,h ismerőséknél is volt ilyen,de nem tudom már mi lett az eredmény,de biztos semmi komoly,arra azért emlékeznék.
2013. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kapott oltást mostanában?
2013. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kapott semmilyen oltást. És bár tudom, hogy most tarol a bárányhimlő, azon is átestünk még decemberben. Holnap vinném 2 éves státuszra, de reggel azért felhívom az orvost, így vihetem-e (mert az az egészséges tanácsadás keretén belül van).
2013. jan. 16. 18:04
 6/8 anonim ***** válasza:

húgyúti fertőzés?

Az okozhat ilyen visszatérő lázat. Nézzen a doki vizeletet, vagy te is vehetsz patikában / dm / rossmannban vizelet tesztet.

2013. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy az influenza is kezdődhet CSAK lázzal!
2013. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Felmerült már ez is,mint lehetséges ok. De a középső gyermekemnek már volt ilyen gondja, annak más egyéb tünete is van, mint pl. az égető, fájdalmas nemi szervek, pisiléskor csípő érzés, eltérő színű, szagú vizelet... Azért egy próbát megér, beletettem a pelusba egy vizeletgyűjtő tasakot, holnap megnézetem az orvossal.
2013. jan. 16. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!