Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Való 3 éves kislánynak Sylvani...

Való 3 éves kislánynak Sylvanian Families nyuszi/maci csálád? Hozzá (más típusú) babaház? Egyáltalán bármilyen babaházzal szépen eljátszanak már? Vagy inkább csak nagyobb korban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A nagyobbik lányom 5 éves, őt nem hatják meg a babaházak. A kicsi 2 éves múlt, már hónapok óta imádja a babaházat. A sylvanian házak jók, de lehet én valami nagyobbal kezdenék, mert elég kicsi, és iszonyat drága.
2012. febr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalat alapján a babaházzal még várnék. Családban vettek kislánynak kb. 2 évesnek és nem tudott vele rendesen játszani, még 3 évesen sem. Talán most 5 évesen már jobban fog játszani vele.
2012. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy egyrészt kicsi, másrészt meg nem nagyon tudna vele mit kezdeni, bár imád babázni, és duploból már kezdtünk babaházas témát építeni. Lehet még várok vele, inkább készítek magam egy egyerűbbet, és kisebbet, nagyobb bele valókkal. Köszi a válaszokat!
2012. febr. 14. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!