Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Adtok valamilyen...

Anyukák! Adtok valamilyen gyógyszert, ha semmi egyéb probléma nincs, csak az orra folyik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, csak c-vitamint! Ha nem múlik el 10 nap alatt, akkor doki!
2013. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én se. c vitamin és sok tea, gyümölcsök.
2013. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor adok gyógyszert vagy homós vacakokat, ha más megoldás nincs. A legtöbb esetben vannak bevált házi praktikák.
2013. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak nasivint.
2013. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam... csak mert sokan olyan furán néznek rám, amikor megkérdezik, hogy: mit mondott a doki? Én pedig mondom, hogy nem vittem dokihoz -úgy néznek rám, mintha rossz anya lennék!
2013. jan. 16. 15:53
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezzel a tünettel vittem be anno a dokihoz és akkor (4 hónapos volt a csöppem) C vitamint (Cebiont) és sós orrcseppet Normaflore-t ajánlott még 2 -3 napig adni neki, azt mondta ha egy hét után semmi nem változik akkor vigyem vissza.
2013. jan. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, egyébként ezek inkább immunerősítők, és nem betegség kezelése, tehát amíg a kicsit nem zavarja ( tud rendesen aludni nem kel fel emiatt , evés közben nincs annyira eldugulva az orra hogy nem kapjon levegőt, akkor lényegében nem beteg ) ezt mondta még a doki :) szóval nem vagy rossz anya mert evvel nem szaladsz egyből a dokihoz.
2013. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 gabszem ***** válasza:
c-vitamin, tengervizes orrspray, orrszívás, esetleg orcsepp.
2013. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A sima náthát, ha semmi más tünet nincs, amikor az orrváladék fehér vagy átlátszó, tehát nem zöld vagy sárga (mert akkor már bakteriális fertőzésről van szó és arra antibiotikum kell), akkor azt vírusos fertőzés okozza, amire pedig nincs gyógyszer, mivel a saját szervezet győzi le, így gyógyszert sem lehet rá adni. Amit ilyenkor lehet adni, azok tünetenyhítő gyógyszerek. Orrspray vagy orrcsepp, allergia elleni gyógyszer, ami nyugtatja az orrnyálkahártyát, vitamin. Én ezeket szoktam és én sem viszem sima náthával az orvoshoz, egyrészt mert úgyis ugyanezeket a dolgokat mondaná el az orvos, illetve ezeket a szereket adná, a másik meg az, hogy a rendelő tele lehet beteg gyerekekkel, olyanokkal is, akiknek nem sima náthájuk van és összeszedhet a gyerek olyan fertőzést, ami nem csak szimpla náthával jár.
2013. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!