Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Adtok valamilyen...

Anyukák! Adtok valamilyen gyógyszert, ha semmi egyéb probléma nincs, csak az orra folyik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 15:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül adok neki gyógyszert. Ilyenkor én sem rohanok dokihoz. Szívom az orrát ezerrel, tengervizeset fújok előtte neki, cseppentek is néha nasivinnel, cebion c-t kap dupla adagot, és napi 1 mokkáskanál mézet.

Viszont amikor hallom, hogy reked (nekünk ez sokszor előfordult már), tehát folyik az orra, és estére be van rekedve, akkor fürdés után adok neki egy vagy fél adag nurofent.

Ez reggelre rendbe hozza. Volt, hogy az orrfolyás is elmúlt másnapra, lehet, hogy összefügg a nurofennel nem tudom.

2013. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha csak az orra folyik megemelem a Cebion csepp adagját,szívom az orrát,sóoldatos orrcseppet és Nasivint alkalmazok.
2013. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én sem megyek ennyivel dokihoz velük, én is mindent alkalmazok, amit előttem leírtak, ha 3-4 nap alatt nem javul a helyzet én be szoktam veti a calcium ampullát is és a Salvus vizes hideg párásítást!
2013. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor orvosi tanácsra adok Aerius allergia gyógyszert. Ezen kívül C vitamin és orrspray.
2013. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
16:49-es vagyok. Meg fenistil cseppet szoktam neki adni.
2013. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
c-vitamin, méz, hársfa tea
2013. jan. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!