Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges, hogy ne bilire...

Lehetséges, hogy ne bilire üljön a gyerek hanem rögtön a vécére?

Figyelt kérdés
Még nem szobatiszta, sőt! Messze van még, de én már ezen agyalok, hogy mi van ha nem szeretném, hogy bilizzen. Lehet rögtön vécére szoktatni egy gyereket? Vagy butaság?
2013. jan. 16. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, szűkítővel vagy fellépővel, vagy mindkettővel.

Vagy vannak "lépcsős szűkítők" is.

2013. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ilyesmik:

[link]

2013. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én első gyerekem is egyből vécézett. Egy darabig szűkítőzött, aztán az sem kellett már, nem szerette.
2013. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Az én kislányom egyáltalán nem volt hajlandó bilit használni. Ő is úgy akart pisilni mint én. Először 1-2 alkalom szűkítővel használta, de azután azt sem engedte.

Inkább kapaszkodik erősen :), én meg izgulok, hogy ne essen bele. :)

2013. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megnyugodtam :-)

2013. jan. 16. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:

A lányom kb 1 hónapig bilizett aztán wc-re ült, ugyanolyan fellépős szűkítőnk van, mint a linkben. Nagyon érdekesnek találta és tetszett neki hogy egyedül fel tud ülni a wc-re, és úgy pisil, mint a nagyok. 2,5 éves kora óta gyakorlatilag nem kellek pisilésnél, mert azóta ezt egyedül intézi. :))


A fiam most kezd szobatiszta lenni, megint elővettem a fellépőt és ugyanaz a helyzet iszonyúan tetszik neki, és állandóan veszi le a pelusát és mászik a fellépőre. :)) Így vele már elraktam a bilit, hogy ne is lássa, a bölcsijében amúgy sincs bili, csak wc szűkítővel, nem baj, ha ezt szokja meg.

2013. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szűkítővel lehet :)
2013. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!