Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy a bilit...

Van olyan, hogy a bilit kihagyja egy gyerek, és rögtön a wc-re ül?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, nálunk így volt. Wc szűkítő kellett azért, mert másképp belecsúszott volna a wc-be, de nem volt bilizés.
2012. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. Egy alkalommal pisilt bele, meglátta, hogy koszos, és onnantól csak a wc-re ült.
2012. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az enyem se bilizett! meg szukito se kellett neki.megvettuk de mar ki is van dobva kukaba.
2012. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát ez jó!

És hogyan csináltátok? Valaki rátette a wc-re, vagy magától akart ráülni? És mennyi idős volt a gyermeketek ekkor?

2012. szept. 5. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az első kakis bili pucolása után döntöttem úgy, hogy ezt talán nem erőltetném. Vettem vécészűkítőt és úgy adtam neki elő, mint egy jutalom, nem baba ő már hogy bilizzen, hanem nagylány, aki használhatja a vécét, mint a felnőttek.
2012. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!