Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A fiam mindjárt 3 éves,...

A fiam mindjárt 3 éves, tavaly dec. Közepétől február végéig betegeskedett, idén is folyamatosan beteg. Van még ilyen gyerek rajta kívül?

Figyelt kérdés

Kezdek kiborulni... a nedves hidegtől jön mindig egy nedves torok, orrfolyás, köhögés, torokgyulladást szed fel, utána lemegy a légcsövébe, krupp, asztmatikus hörghurut, antibiotikum. Itt tartunk. 3 napig volt bölcsiben dec. közepe óta.

Mit csináltok/csináltatok ez ellen? Milyen immunerősítő, bármi, ami használ?


Március elejétől mintha elvágták volna, semmi nincs köv. télig.


2013. jan. 17. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

nálunk ez használ...

minden éjszaka használjuk,azóta nem jöttek ezek a felső légúti nyavalyák


[link]

2013. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van sajnos, szeptember óta, mi akkor kezdtük az ovit. Azóta 3x volt fülgyulladása, krónikus köhögése (pulmonológus megállapította, hogy porata-allergiás), krónikus arcüreg-gyulladása és még 1-2 vírusfertőzés is magas lázzal. :( Én is totál kikészültem, de mindenki azzal "vigasztal", hogy a közösségbe-kerülés ezzel jár. Én most Cebion-Vigantol-Bérest adok neki, illetve dr. Tamasi Grape-fruitmag kivonatot, ezek úgy látom most beválltak, dec. eleje óta nem volt beteg. Előtte szedtünk Broncho Waxomot, amit sokan dicsérnek, de nekünk nem vált be, illetve Isoprinosine-t ez már sokkal jobb volt!
2013. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Holnaptól nálunk is lesz Isoprinosine, eddig amikor nem volt beteg, akkor is itt Cebion, Vigantol, Béres csepp volt. Nagyon kíváncsi vagyok, mert márc. elejétől folyamatosan bölcsi volt egészségesen de decembertől megint mintha elvágták volna. 3 hónap betegeskedés :S

Most már dolgozom, nem tudok hónapokat itthon tölteni.

2013. jan. 17. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Sajnálom :( Én nagyon bízom benne, hogy idővel megerősödnek, és túlleszünk rajta! Én még itthon vagyok, így meg tudom oldani, de nem is tudom mi lenne, ha dolgoznék... Kitartást nektek, reméljük használ az Isoprinosine! Szedtétek már egyébként?
2013. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tavaly. Szerintem akkor használt. A doki most a broncho vaxont ajánlotta, de nem jó. Maradunk a jól beváltnál.
2013. jan. 17. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!