Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Strapabíró puhatalpú babacipőt...

Eszter87 kérdése:

Strapabíró puhatalpú babacipőt keresek a gyerkőcnek, ismertek megbízható boltot, webshopot?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

az Aldiból vettem bőr tutyit Impidimpi márkájút német asszem az nagyon jó.

és amit a Deichmannban lehet kapni azok is tökéletesek .


alkudozós oldalakon is szoktak árulni sokszor dobozos változat viseletlen kiscipőket mert kapják de nem adják fel . ezeket féláron kapod sokszor.

2013. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Liliputi webshop-ban nézz szét. Csak ajànlani tudom! Mi a kezdetektől ezt hasznàljuk benticipőnek.Ebben is tanult meg járni,bölcsiben is ilyen van a lábán. Nyilván ha motorozik benne... akkor kilyukad a lábujján,de elképzelni sem tudom hogyan szakadhatna ki màsképp.Amúgy meg van rà garancia!Az én lányom most 26 hónapos,23-as làba van és az xl méretet hordja a liliputi puhatalpuból.Tényleg csak ajànlani tudom,ahogy nől a gyerek lába már rendelem is a következő méretet.Volt olyan is amit az első vàlaszoló írt,de annak a tipusnak szimpla bőr talpa van.Ha nincs padlófűtés,vagy hidegebb a pecó,akkor szerintem az kevés. Kicsit hosszú lett... :)
2013. jan. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Pont tegnap tanácsoltam ezen a fórumon valakinek erre a kérdésre a Cinege Cipőt. Sajnos nem tudom ide betenni a linket, mert a rendszer valamiért trágár szónak értelmezi a Cinege Cipőt...ne kérdezd miért. Ha beírod a Google-ba, rögtön megtalálod. Nagyon jó minőségű, igényes kidolgozású és egy picit olcsóbb, mint a Lilliputi.
2013. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!