Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Hogyan adjátok 2 év...

Anyukák! Hogyan adjátok 2 év körüli gyermeketeknek a "szendvicset"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy felkockázzátok vagy a kezébe adjátok és eszi magától vagy hogyan?

Kisfiam jövő hónaptól megy bölcsibe hogyan fogja ott kapni? (eddig felkockáztam neki vagy harapja a kezemben lévő szendzsot). Ha a kezébe adom akkor "szétszedi".


2013. jan. 18. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A bölcsiben fél szelet kenyeret kapnak, ami meg vannkenve vajjal, rajta a felvágott, vagy lekvár...

Mindenki kap 1- et a tányerjára, megfogja, és eszi.

Hozzà szokott ehez, és azótabén is így adom, addig felkockàztam neki.

2013. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen.
2013. jan. 18. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:

22,5 hós a kislányom

Tartom neki és úgy harapja, mert ha odaadom, akkor még a felkockázott kenyeret is szétszedi, elkeni, stb. :) Ja és én még a héját is levágom neki, mert félek h nem tudná megrágni.

2013. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nittababy ***** válasza:
Én a kenyeret a kezébe adom és magától eszi!!
2013. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsiben elé teszik a kenyeret, és jó étvágyat hozzá. Meg a zsemlét is. Meg kiflit is. Semmit nem vágnak fel, harapják. Épp ezért szoktam mosolyogni, amikor az apja meg itthon mini falatokat ad neki mindenből. Bölcsiben meg simán eszik. :)
2013. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mi bolcsinkban is ugy van mint az 5-os valaszadonal. Kiflit, szendvicset siman ele teszik es o eszi. Az en kisfiam van amikor szetszedi de ezt nem banjak. Itthon is ezt csinalja. Szetszedi, kieszi belolle a szalamit, majd a sajtot... es utanna megeszi a kenyeret. :) Kisfiam sajnos eleg koran (1 evesen) ment bolcsibe es 14 honapos kora ota teszik ele a szendvicset felvagas nelkul es azota siman ugy eszi.
2013. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elé teszem a tányérra a félszelet kenyeret, megkenve, felvágottal, és úgy eszi a 2,5 éves fiam. A bölcsiben is így kapják.
2013. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamék is úgy kapják a bölibe,h a félszelet kenyér megvajazva v. amivel megkenve,felvágott rá,mellé a paprika,pari,répa,mikormi.Bár fiam úgy eszi,h először leeszi a felvágottat,megeszi a zöldséget és ha fér még akkor a kenyeret,de nem szólnak érte.Bár itthon néha 'kockásan' kéri a szendóját,akkor felvágom neki.
2013. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!