Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermekes Anyukák! Ti...

Kisgyermekes Anyukák! Ti beadatnátok így a járvány közeledtével 3 éves gyermeketeknek influenza elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
Én még eddig sosem oltattam a kisfiamat, csak most ismét hallani a H1N1-ről.
2013. jan. 12. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Én a 22 hónaposomnak most adattam be, mert februártól megy bölcsibe.
2013. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
2 nagyobb fiamat beoltatam még karácsony elött. kislányomat nem mert a dokinénink nem javasolta.2,5 éves a kislányom.
2013. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem és semmilyen szín alatt nem adatom be az influenza elleni oltást.Sem most,hogy állítólag közeleg,sem mikor már távolodik az influenza szezon.
2013. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2013. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

1. vagyok.

Itt az én kérdésem ezzel kapcsolatban:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2013. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Fiam 20 hónapos a jövőhéten fogja megkapni.
2013. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Nekünk az Oscillococcinum, sok gyümölcs és C-vitamin eddig tökéletesen elég volt.
2013. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek a gyors válaszokat, és kedves Első Neked is a linket. Nagyon sokat gondolkodom, hajlok az oltás felé, mert közösségbe jár a fiam, csak nem szeretném, ha esetleg valamilyen mellékhatása súlyos lenne.
2013. jan. 12. 16:02
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ahogy magunknak sem. Mikrobiológia tanárnőmet egyszer megkérdeztem, hogy ő mit gondol az influenza oltásról, és ő mondta, hogy az influenza egy annyira mutálódó vírus, hogy mire kifejlesztik az oltóanyagot, már teljesen megváltozik, így az oltás hatástalan. Én is osztom a véleményét, szóval immunerősítéssel készülünk a járványra (vírusok ellen amúgy is csak ez hat igazán).
2013. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
Hát én biztos hogy nem!Ha figyelted tavaly a tv-t akkor hallhattad hogy hánynak jött elő mellékhatás az oltás miatt.Bénulás és egyebek.Ha elkapja és amúgy egészséges nincs veleszületett rendellenesség akkor majd túl lesz rajta.Azok haltak meg akik amúgy is valami szervi vagy egyéb betegségben szenvedtek.
2013. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!