Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nevelési tanácsadásért kell...

Nevelési tanácsadásért kell fizetni?

Figyelt kérdés

Vagy ez is van állami és magán? Hova fordulhatunk? Van lakhelyhez kijelölt "körzeti", vagy mindegy?

Netán kell az orvostól, ovitó, vagy bölcsitől beutaló?



2013. jan. 19. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
szerintem igen, én csak internetes pályaválasztási tanácsdásra jelentkeztem, de előre 5 ezret kértek..
2013. jan. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez a szolgáltatás ingyenes. Kérheti az intézmény (bölcsőde, óvoda, iskola), illetve szülői kezdeményezés is történhet. A lakóhelyet het legközelebbi nevelési tanácsadót kell felkeresni es jelentkezni. Kérdeznek pár dolgot, regisztrálják a jelentkezést es amint van szabad szakember értesítse ék az időpontról. Nekünk ez 3 hónapba telt.
2013. jan. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 2. hozzászóló jól leírta, így működik a dolog.
2013. jan. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szeptember óta járunk, szinte minden hétfő délután egy órácskára és nem kellett fizetni eddig egy fillért sem.


Neten rákerestem, hogy ki a kerületi/körzeti itt nálunk, felhívtam őket, mondták majd keresnek. Igaz ez nyáron volt még, augusztusban, akkor szüneteltek ők is, de szeptembertől már mehettünk is.

2013. jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hétfőn jelentkezünk is. Remélem nem kell sokat várni :S
2013. jan. 20. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!