Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiam két éve nevelési tanácsad...

Fiam két éve nevelési tanácsadóba lett küldve viselkedésproblémával, azóta rengeteget változott, komolyodott az előzmények miatt jogos, hogy iskola előtt elküldik iskolaérettségi vizsgálatra akkoris, ha már nincsen vele probléma?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez előírás. Nem személyesen a gyerek ellen szól, ne húzd fel magad, inkább fogd fel úgy, hogy ez egy lehetőség, hogy specifikusabban is kiderülhessenek a gyereked egyéni igényei. Ez nem megbélyegzés, örülj, hogy ennyi személyes törődést kap a fiad az óvodában...
2012. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem húztam fel magam ezen,csak felmerült bennem,hogy akkor mégiscsak aggályaik vannak a kisfiammal kapcsolatosan az óvónéniknek,pedig nekem nap mint nap dícsérik,hogy mennyire megváltozott,láttszik a sok fejlesztés eredménye és ezért furcsállottam,hogy mégiscsak elküldik vizsgálatra,amit valószínűleg nem tennének,ha most ismerték volna meg a fiamat,de hát az tény,hogy 3 évesen teljesen kezelhetetlen volt,mostszerencsére már nincsen ilyen gond vele.
2012. okt. 17. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Az iskolaérettségi vizsgálat szerintem minden gyereknek kötelező.
2012. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!