Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akkor is vásároltok a gyereket...

Akkor is vásároltok a gyereketeknek játékot, ha éppen nincs semmilyen alkalom, csak esetleg szeretne valamit?

Figyelt kérdés
Hol vásároltok játékot a leggyakrabban?
2013. jan. 21. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk neki venni akkor is ha nincs alkalom. Apródon, tesz-vesz-en, és szoktam nézni a játékboltokban az akciókat!
2013. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

4,5 és 3 évesek, előfordul, hogy kapnak valami kis apróságot alkalom nélkül is, illetve van perselyük, abból szabadon "garázdálkodhatnak". Leggyakrabban az itteni lakótelepen lévő játékboltban veszünk játékot, vagy webshopból rendelem.

Én is elég ügyes kezű vagyok, sokmindent házilag is meg tudok csinálni, ha a játékboltban megforgatom/ alaposan megnézem akkor itthon le tudom koppintani ;) így aztán nekünk meg a rokongyerkőcöknek sok ilyen sk játékunk is van

2013. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 haramia ***** válasza:

Szia! nem rendszeresen, de elő szokott fordulni...ma például pont volt ilyen, mert heti nagybevásárláson voltunk és az egy eurós boltban megláttam egy ilyen 3 gyümölcsből és egy kis késből meg egy kis tálcából álló szettet, amivel lehet gyakorolni a darabolást, ketté lehet vágni vele a gyümiket és ezt megvettem. 290 forint volt, amit azért kibírok, de nem is azért vettem mert h olcsó és kapjon vmit, hanem mert eszembe jutott, mikor egy kis barátjánál voltunk vendégségben, nagyon odáig volt ezért a játékért.

Szóval néha-néha megesik, de sosem azért kap meg vmit, mert mondjuk kitalálja, hogy neki KELL, hanem csak akkor ha egyezik az elképzelésünk arról, hogy annak van is értelme...Játékokat leginkább bevásárló helyek játékosztályán, ritkábban bambini, brendon...

2013. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Néha kap egy kisautót, meg persze nyáron homokozókészletet, jópofa úszógumit. A futóbiciklijét is "csak úgy" kapta, mert már nagyon ügyesen használta a többiekét, de ekkora ajándék nem jellemző.

Mesekönyvet szokott kapni minden apropó nélkül is.

2013. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szoktam, de most leálltam ezzel, mert emiatt annyi játéka van, hogy nem fér már el, pedig nem kicsi a szobája, sőt a nappali is tele van. Úgyhogy leálltam ezzel. Majd, ha nagyobb lesz, most úgysem köti le semmi 5 percnél tovább.
2013. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

csak foglalkoztató jellegűt veszek külön, tehát ünnepen kívül. Pl. rajzlap, ceruza, zsírkréta, kreatívkodó szett (gyöngy stb.)matricázós feladatlap, feladatlapok, kirakó, könyv ha már nagyon unjuk a meglévőket.

De ilyet hogy ilyen olyan kiasutó (ezredik) meg építő szett (ezredik) barbie, baba kiegészítőkkel stb. csak ünnepekre kapnak ha az a szívük vágya és huzamosabb ideje látom hogy szeretnék mert az utóbbi években bizony jártam úgy nem egyszer hogy kértek vmiket és rá se néztek kb. mikor itt volt, úgyhogy ha viszonylag hosszabb ideje nem vágyakoznak rá, akkor az a dolog annyit is ér...

2013. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
már nem.
2013. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szoktam, de lassan le kéne szokni erről, mert olyan az egész ház mint egy játék nagyker! :)

Változó hol vásárolok. Van, hogy bevásárlás közben meglátok valakit, vagy neten futok bele valami jópofa dologba...

2013. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 21. 20:20
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem is van gyermekem, és látom, hogy a mostanság nagyon menő játékok, mint pl. My Little Pony, FurReal interaktív állatok, Kukabúvárok..stb. marha drágák, 10.000Ft körül, vagy afölött. De ha jóval olcsóbban, pl. 5-6 ezer forinttal kevesebbért hozzájuthattok, megvennétek, ha a gyerkőc szeretné? Egy konkrét példa: FurReal interaktív cica bolti ára 19.990Ft, ami horror. De 10.000ft-ért megvennéd?
2013. jan. 21. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!