Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményeznétek a regényem...

Yesterday.walker kérdése:

Véleményeznétek a regényem elejét? (nagyon sokat jelentene, horror és fantasy stílus)

Figyelt kérdés

Szóval, ez tényleg a legeleje lenne, még kevés benne a fantasy és horror, de nagyon sokat segítene pár őszinte vélemény. Mit gondoltok róla? Érdekes? Folytatnátok az olvasást ez alapján? Mik a hibái, gyengéi és mik az erősségei? Egyéb javaslatok? Légyszíves kicsit hosszabb véleményt írjatok. =)


[link]



2012. júl. 11. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Huuu, nekem iszonyúan tetszik!:D izgalmas, eredeti, és a nyelvezete is nagyon bejön! Így tovább! Szívesen olvasnám könyvesboltban:DD
2012. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Te külföldi vagy???

Látnio az írásmódodon!!!

2012. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Második: Teo lennio spanyolio??xdxd
2012. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, én Asgardból jöttem. =D Miből találtad ki? =D
2012. júl. 11. 18:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Az írásod képéből, a külalakról
2012. júl. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Helo!


Eleg sok a szoismetles - engem zavarni szokott. Nem tudom, hogy milyen korosztalynak szantad, de az ovlasottak alapjan 12-14 eveseket löttem be.


Sokszor ovlasd at szerintem es ugyan igy masokkal is olvastadd el, mert latszik rajta, hogy - szerintem ez az elsö - az elsö irasaid egyike.


A helyesiras rendben volt, a mondatszerkeszesek többsege is.


Ezek lennenek am eglatasaim. Sok sikert a tovabbiakban!

2012. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem rossz, jobb, mint a legtöbb hasonló kérdést követő klisé. De azért gondolom sejted, hogy a jótól is még odébb van. :)

A sztori egész érdekes a maga módján, bár valóban nem az én korosztályomnak való, inkább kiis tiniknek. Nekik viszont biztos jobban bejön.

Gyengék? Sok a szóismétlés, meg ami iszonyaosan zavart, az a rengeteg leírás. Ráadásul indokolatlan helyen, módon, meg úgy egyáltalán.

Nem derült ki, hogy ebben a világban játszódik-e, vagy máshol, meg hogy milyen templomról van szó, de az oltár, pad, meg a leírás nekem egy katolikus templomot juttatott eszembe leginkább, ott viszont nincs tündér, griff meg pláne nem. :D

Nem valószínű, hogy elolvasnám, nekem ez olyan vörös pöttyös szintű valami, ami nem a világom, de ettől még jó lehet. :) Szerintem érdemes folytatni, máshogy nem fejlődhetsz, aztán ki tudja, pár művel később már a könyvesboltokban is megtalálhatjuk az írásaid. :)

2012. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is az a velemenyem,mint az utolso hozzaszolonak!

Tul sok a szoismetles es engem idegesit az a sok leiras. Egy mondatban 3-4 jelzo. Probald meg kevesebb jelzos szerkezettel leirni a dolgot, igyekezz igy elerni a kivant hatast.

Meg egy mondatban tul sok az ellentmondas. Ezt meg azt csinalta, bar tudtam,hogy nem lehet, igy meg ugy volt, de megis...

Az olvaso mar epp kezdene bele elni magat, amikor jon egy "de", vagy "bar".

Amikor leirtad Santost, egybol az ugrott be, hogy tuti vampir lesz a manusz.

Nagyon tetszik az alapotlet(eletre tudja hivni a kepzeletet).

Szerintem folytasd, en kivancsi lennek ra, es mindenkepp fogadd meg az itteni tancsokat.

2012. júl. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, de nem az én stílusom :)

Folytasd, mert érdekes lesz.

2012. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

FIGYELEM!!!


Kérlek, ezt a verziót olvassátok el! Egy másik kérdésbe is kiírtam ezt a részletet, ahol kaptam három hasznos hozzászólást, amik alapján változtatásokat tettem rajta:


[link]

2012. júl. 13. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!