Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek mik az elvárásaitok az...

Nektek mik az elvárásaitok az óvodával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Volt egy ilyen kérdés az ovis kérdőíven, kíváncsi vagyok, ti miket írnátok.
2013. jan. 22. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy szeressék és ne csak egy darabnak tekintsék a gyerekemet (aki olyan mint más kisgyerek semmi különbség köztük) azaz ne legyenek totál fásultak a nevelők...de sajnos ez nem jött nekünk össze.

Persze tudom, ezt nem lehet beírni mint elvárást, kár pedig ez a legfontosabb és nem az hogy x mondókát dalt megtanuljanak vagy x külön foglalkozás (hittan, angol, tánc) stb. legyen...Persze az is fontos, de az első hogy kedveljék azt a kicsit akármilyen is.

2013. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Foglalkozzanak a gyerekkel, mivel ők vannak vele napi 10 órát, én nem tudom tanítani, fejleszteni, hisz dolgozom!

Tanuljanak dalokat, mondókákat, fessenek, rajzoljanak, alkossanak! Vigyék ki sokat a szabadba a gyerekeket.

2013. jan. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy minden gyereket egyformán kezeljenek. Nagyon ügyeljenek a tisztaságra, és arra, hogy beteg gyerke ne legyen a csoportba. Arra gondolok, hogy a polgármester anyuci lánya se mehessen taknyosan, göthölve, egészhéten, csakmert anya elfoglalt, hioszen ez nem rendelő, hanme ovi. És köszönjük nem kérünk bacit, így is sok mindennel találkoznak, hanem direktbe is.
2013. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is kb. ilyenekre gondoltam.
2013. jan. 29. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!