Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Milyen elvárásaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen elvárásaitok vannak a lánytól egy kapcsolatban és a kapcsolat előtt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvárás?

1. Legyen őszinte.

2. ha már kapcsolatról van szó szeressen.

kb ennyi.

Vagy arra godolsz, hogy szeresse az orális szexet, meg legyen 32 kiló? ez nekem nem fontos.

2009. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Hozzon sört, és jól főzzön!
2009. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első válaszadó: nem, nem arra gondoltam :)

köszi a választ!


második válaszadó: egy ilyen kapcsolat nem hiszem, hogy szerelmen alapulhat, ha csak annyit vársz el a lánytól hogy sört hozzon, és jól főzzön...

2009. nov. 4. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

elvárásom kapcsolat előtt kb ugyan annyi mint utánna


teszem azt pl előtte ne legyen könnyen kapható de mégis egyértelmű hogy engem akar


2

ne legyen bulizós típus

ne szeressen pasizni

ne szeressen chatelgetni flörtölgetni mert az engem irritál ha más pasik az én csajom figyelmét elterelik és ez miatt féltékeny leszek a csaj fog dobni

legyen korrekt

legyen konkrét

legyen határozott

ha valami baja van mondja meg

ne duzzogjon

ne durcizzon

ne ugasson vissza ha nekem van igazam

legyen nézet átlátó (pl ne a maga hülyeségét mondja ha az én helyzetemet nem látja vagy nem akarja direkt átlátni szóval legyen megértő és elfogadó

ésha mindez megvan = szerelmes belém

ennyi

szerelmes csaj az elvárásom

ne olyan akinek csak úgy vagyok hogy legyen valakije végre

2009. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még mit nem. Előző válaszoló kérjen inkább 10 deka párizsit és két zsömlét. Olyat legalább kap.
2009. nov. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem most a legfontosabb a hűség lenne, de nem igazán találok ilyen lányt a környezetemben:)

Szal igen inkább hozzon sört meg főzzzön:)

2009. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
23:37 Hány éves vagy?
2009. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!