Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Irnátok olyan ennivalót...

Irnátok olyan ennivalót amiben tejfehérje van? Májkrém, vaj stb. Van ilyen oldal ahol ez felvan sorolva? Nem találom

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

a taplalekallergia.hu oldalrol lehet rendelni egy füzetet amiben ez le van irva hogy miben nincs.Én megrendeltem,persze minden évben adnak ki ujat,de rájöttem ha egyszerübb ha elolvasom a terméken ami rá van írva,ugyanis abban a füzetben volt egy bizonyos étel hogy elvileg nincs benne,és a csomagolásán mégis fel volt tüntetve.


Példák :

margarinokban is van,és a drágább fajta májkrémekben,felvágottak nagy részében is,akármilyen hihetetlen.el kell kérni a csemegepultbol a csomagolást,vagy az eladót megkérni hogy olvassa fel az összetevőket.Kenyerekben is van sokban,még az étcsokikban is...egyes zsemlemorzsákban is van pl. írópor!!

2013. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oviba kéne a lista,mert ha én vásárolok megnézem de ott nem tudják! Most is mondták hogy nem keverték ki a fiamnak vajjal a májkrémet jót akartak én meg mondtam abba is van.... kéne oda egy lista de igy én sem tudom :)
2013. jan. 23. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van papirotok az allergiáról akkor külön kérnek neki elvileg kaját,legalábbis nálunk igy van,bölcsiben meg én vittem az alapanyagot.De az oldal amit irtam,ott lehet rendelni ilyen füzetet.abban kész lista van...
2013. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!