Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még olyan anyuka aki a...

Van még olyan anyuka aki a gyermekével alszik (s a gyerek betöltötte a 2.5 évet) miért teszed? és hogyan tudtad egyedül hagyni a szobájába éjszakára is mennyire volt ez lelkileg nehéz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Lanyom 3 eves a szobajaban altatom befekszek mellé es ha elaludt otthagyom.Néha ejszaka atvandorol az agyamba,de ritka.Első hét nehez volt es tele voltam lelkiismeretfurdalassal.Ma már egyáltalan nem aggodom.2 es.fel evesen.szoktattam.sajat szobajaba.
2013. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Férjem volt felesége a mai napig a gyerekkel alszik 1 ágyban aki már 5 éves.

Szerintem ez nem egészséges, mi a lányunk az első perctől a saját kiságyában altatjuk esténként.

Így ez lesz neki a természetes és nekünk is nyugodtan lehet magánszféránk a férjemmel.

2013. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Én azért alszom a fiammal (3éves), mert szülés óta nem tudok a franciágyon aludni úgy fáj a hátam. Nincs saját ágya, egy nagy kinyithatóson alszunk. Majd ha megtehetjük veszünk magunknak is, és neki is egy kényelmes ágyat.
2013. jan. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem már a lányom betöltötte,és velem alszik.Szeretek vele aludni.De már mikor a kórházból haza jöttünk sem akart külön aludni.
2013. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Igen, én azt teszem. A gyerek majdnem 3 éves.

Miért? Azért, mert éjszakánként 4-5 alkalommal felkel.

Ha óvodás lesz, akkor majd külön rakom.

2013. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 1 éves oráig egy szobában,de a kiságyban aludt velünk.Aztán jöttek a szemfogak,rágófogak,volt,hogy egész éjszaka sétáltam vele a szobában,ringattam,nyugtattam.Magunk közé vettük a franciaágyba,és fél órán belül megnyugodott,nem kellett órákon át nyugtatni.3 évesen próbáltuk külön szoktatni,de sokszor felsírt,kiabált,így visszaállt a régi rend.4,5 évesen érett meg a külön szobára.Bár kérdezgettem,meséltem neki a saját szobáról,de megvártam,míg ő kezdte mondani,hogy milyen lenne a saját ágya stb.
2015. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még velem alszik. Ill.amióta Megszületett a kistestvér. Egy szobájuk lesz, ő pont kinőtte a kiságyat. Nem merem még eggyütt altatni a picivel. Egymást keltenék fel, ill. csak nem bízhatok meg egy három évesben 100%. Pedig már szeretném ha külön aludna, nekünk se, neki se jó igazán.
2015. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!