Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék beszerezni tűzoltó...

Hol tudnék beszerezni tűzoltó jelmezt? Most kedtem el nézegetni, de sajnos tesz vesz-en, vaterán már nem találtam. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A Lidl és az Aldi pont ezen a héten árul jelmezeket farsangra. Azt nem tudom, hogy van-e köztük tűzoltó jelmez, nézd meg a honlapjukat, hátha szerencséd van, egyébként 2 ezer forintért árulják. (www.lidl.hu, www.aldi.hu)
2013. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
turiban is szoktak jopofa jelmezek lenni,erdemes megnezni.
2013. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A Lidl-ben most néztem, ott a bohóctól kezdve a kis manóig minden van, de tűzoltót nem láttam:-( Én is azt kerestem. Viszont a Pennyben van Superman:-)
2013. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a turit tudom ajánlani. Nézd meg több helyen is. Bár nem biztos, hogy magyar tűzoltót fogsz találni. De szerintem vidd el a gyereket is, hátha megtetszik neki más is és akkor egyszerűbb dolgod lesz.

Vagy még nézd meg itt a neten a játékáruházak honlapját. Ott is szokott lenni, igaz nem olyan olcsó, de új és van.

Vagy ha végképp nem találsz, esetleg jelmezkölcsönzőt tudok ajánlani. Ott rengeteg féle van. Igaz vissza kell vinni, de ez van. Hátha.

[link]

Mondjuk nem tudom mekkora méret kell neked. Bár lehet ez is jó kicsit nagyobb gyerekre is.

[link]

[link]

Írd be google-ba a képek fülre kattints és ott látod mi sima kép, mi olyan ahol eladó a jelmez. Rámész és látod.

sok sikert.

2013. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!