Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, hogy a nagymama...

Van olyan, hogy a nagymama jobban szereti a lányai gyerekeit, mint a fiáéit? Talán azért, mert azokat a lánya szülte?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, az anyósom ilyen sajnos. A sógornőim gyerekeit imádja, az enyémeket meg le sem sz@rja.
2013. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Igen es erre ertheto a magyarazat is: a lanya mindig a lanya marad, a fia felesege pedig csak a menye.
2013. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen.
2013. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
A ásó sok nagyon jól leírta!!!
2013. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na, jó, értem, hogy a lánya a lánya, a menye pedig a menye. De az unokák között ez alapján különbséget tenni azért szerintem érthetetlen. Pláne, hogy gondoljuk el, hogy eshet ez a fiának!
2013. jan. 25. 19:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen az Anyukája az már rég megszokta, inkább majd az unokának lesz rossz.
2013. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen az én anyósom is ilyen. A mi babánkat konkrétan le se szarja. Az oké, hogy a lánya a lánya, a menye, meg a menye, de a fia, meg a fia. Az ilyen nagymama nem a lánya és a menye gyereke között tesz különbséget, hanem a lánya és a fia gyereke között. Egyáltalán nem kellene, hogy természetes legyen.

Az én fiú testvéremnek még nincs gyereke, de el nem tudom képzelni, hogy anyukám az Ő gyerekeit ne szeretné majd annyira, mint az enyémet.

2013. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én anyósomnak a férjem volt a kedvenc, a lánya helyett is fiút akart.

Ebből adódóan az én lányomat jobban szereti, mint a lánya lányát.

Mesélte, hogy amikr a férjem megszületett nagyon boldog volt, és másodiknak is fiút akart, de sajnos lány lett.

2013. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az én anyósom is jobban szereti a lánya fiát. Nem érdekel különösebben egyébként. Csak tudod elég sz_rul esett mikor Karácsonykor a lányom nem kapott ajándékot tőlük. A másik unoka meg... Na ennyit az ilyen emberekről!
2013. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

S van olyan is, ahol a fia gyermekeit szereti jobban.

Számomra mindig is érthetetlen volt a gyermekek és unokák közötti különbségtétel, mármint szeretetben.

2013. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!