Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Barátnőm a gyes mellett...

Barátnőm a gyes mellett beadta a gyereket bölcsibe. A munkáltatóija itthon gyártott. Leellenőrzik? Mit kap ha rájönnek, hogy hamis?

Figyelt kérdés

A régi vállalkozása már nem létezik, de a pecsét megmaradt és azt dobta rá a munkáltatóira.

A bölcsiben volt maradék hely (tehát nem más elől vette el a helyet)és így legalább a kislány ott van, míg ő takarít. Sokat dolgozik, de feketén,eddig én vigyáztam a kiscsajra, ha ő dolgozott. De nekem is itthon a kettő, tehát ez nekem is könnyebbség. Ez gondolom okirathamisitás ha leellenőrzik. Kérem megrovó üzenetet ne küldjetek, nem jószándékából csinálta. Köszi


2013. jan. 19. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán feljelentkezik okirat hamisításért amiért akár börtönt is kaphat, vagy komoly pénzbüntetést.
2013. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valoban, okirathamisitas. Mondjuk nem igazan szoktak ellenorizni a papirokat...
2013. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én oviban dolgoztam, ez igaz, de nálunk utánanéztek.
2013. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a héten mesélte a bölcsivezető, hogy ellenőrzik (nem ők, hanem asszem az önkormányzat, de ez nem biztos). Nemrég volt pont egy problémás esetük, be nem jelentett munkája volt az anyukának, pár hónapon belül "elkapták" ezzel sajnos és feljelentés is lett belőle.
2013. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem híresztelném,pláne neten,hogy nem eredeti a papír.
2013. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Látta az üzeneteket a barátnőm, így eldöntötte, hogy nem adja be a papírt. Még este összetépi... és meg sem történt. Köszönöm mindenkinek.
2013. jan. 19. 20:18
 7/8 Swissboy válasza:
0%
Jól Beparázztattak :) sok amatör maradi hosszá szoló ugyan elne hidd te vagy az egyetlen akki "hamis" papírokal addná be babát bölcsibe ! soha nem indult ez miatt eljárás senki ellen kár volt azt a papírt szét tépni Üdv Balu
2013. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves balu, jó nagy marhaságot mondtál. Bölcsivezetőként pontosan tudom, hogy mennek a dolgok, és de, van feljelentés. Az más dolog, ha nem verik nagy dobra.
2013. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!