Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hörghurut mennyi idő alatt...

Hörghurut mennyi idő alatt javul? Mennyi ideig fog ilyen csúnyán köhögni a gyerek?

Figyelt kérdés
Már alig merek eljönni az ágya mellől (3 éves), mert annyira szapora a légzése, hogy nem tudom, ez rendben van-e? Orvos látta, antibiotikumot írt fel neki.
2013. jan. 26. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos sokáig!Nagyon csúnyán köhög gondolom,Én is hörghurutos voltam ,vagyis vagyok.Még így 34 évesen is elég sok gondot tud okozni.Legyél mellette ,mert nálam a köhögés szinte hányásig szokott fokozódni.Bocs,de nem megijeszteni akartalak.Mihamarabbi jobbulást a kicsinek!!!
2013. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és persze jobbulást!
2013. jan. 26. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Száraz köhögése van vagy hurutos? Mert nem árt köptető ha hurutos és köhögéscsillapító ha száraz.
2013. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hurutos. Reggel kap köptetőt, éjjelre nem kaphat. Calcimuscot kellett neki adni. Most megint lázas, ráadásul kihányta a lázcsillapító egy részét, mert a váladék miatt irritálta a torkát. Délután egyszer már 39 feletti volt a láza, most is 38,5.
2013. jan. 26. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:
tavaly nov.ben volt a fiamnak az első, borzalom volt 39 fölötti láz, hányt a slejmtől napokig. antibioikum pár nap alatt segített, utána még 1 hétig szívtuk az orrát és köhögött. most van épp a 2. már 1,5 hete, mostmár nincs hőemelkedése sem, nem is volt, köhög, szívom az orrát. nem kap gyógyszert. már nem köhög vészesen így 1,5 hét után, de mit leszívni...
2013. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsi, tavaly előtt, már 2013 van :))
2013. jan. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jobbulást nektek is!
2013. jan. 27. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!