Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használtok valamilyen buntetés...

Használtok valamilyen buntetési, megvonási modszert ovodásnál? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
Ha Nagyon nem fogad szot a gyerek, mit lehet tenni? a szép szo és a beszélgetés nem használ, mintha meg sem hallana...
2013. jan. 26. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
büntisarok. ritkán jutunk el addig, mert mikor már kezdek számolni, 2-nél már mindig meghallja mit kértem :))
2013. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem fogad szót, akkor elmarad az esti mesenézés. Ez hatni szokott. Fontos, hogy ha valamilyen büntetést beígérsz (mese tiltás, büntiszék, büntisarok), akkor tartsd is be.
2013. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 éves a lányomnál: Mesemegvonás, játék megvonás, bünti sarok vagy szék. De mi is ritkán jutunk el addig! :-) Sok sikert!
2013. jan. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

koszi:)

nálunk általában a meseletiltás van, csak nem nagyon segít, tehát be is kell tartanom az igéretem...és akkor is csak ideig oráig. 5 éves a fiam, 2 honapos a kisteso, lehet emiatt is szabadjára engedi magát...

a buntisarkat még nem probáltam. van visaont "pontozotáblánk" - jo és rosszpontokat lehet gyujteni, a jonak kell gyozniuk. kb 1 hétig mukodik is ez a fajta osztonzés.

2013. jan. 27. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:

gondolkodófotel nálunk is van, meg egyszer nagyon komolyan mondtam, hogy na akkor most 3-ig számolok... kettőnél már kész volt a dolog, és azóta is kettő és félnél legkésőbb megvan amit szeretnék, pedig nem derült ki soha, mi lenne ha 3-ig jutnék :D

mesét nem nagyon néznek így nálunk ez nem jön szóba mint bünti, de azon kiakadnának szerintem, ha az együttjátszás megvonásával szankcionálnám őket, de erre nem került még sor sosem.

egyébként a lányomban nagy a megfelelési vágy, a fiamból meg teljességgel hiányzik, el kellett fogadnom a mentalitásbeli különbségeket és rá kellett jönnöm, hogy kinél mi hat ösztönzőleg, mert ami az egyiknél bevált arra a másik magasról tojt.

2013. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!