Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elkezdtétek e már kenegeti a...

Elkezdtétek e már kenegeti a nagyobb gyerek arcát valamilyen krémmel? és mit használtok? Illetve hány foktól kezditek meg a fütést? A gyerekszobába hány fok van állandóan télen? Elég a 18-20 fok alváshoz? Nappalra 22 fok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene kenegetni? Mire gondolsz?
2012. szept. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ki ne száradjon a böre
2012. szept. 17. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:

3 éves a fiam, soha nem kenegettem semmivel sem az arcát, se semmilyét (jó, nyáron igen, naptejjel). Ha száraz a bőre, akkor kenném valamivel, de még szerintem ráér.

Fűtést még nem kezdtük meg, majd ha kint állandó 15-18 fok alatt lesz a napi hőmérséklet. A gyerekszoba nálunk a leghidegebb most olyan 20-22 fok van bent. Éjjelre is kb. 18-20 fok van. Napközben oviba van, így nem sokat tartózkodik ott. Télen kicsit melegebb van a fűtés miatt.

2012. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

4,5 éves lányomnak abszolút nem száraz a bőre, szerintem a gyerekeknél még ilyenről nem nagyon beszélhetünk, max. ritka esetekben, ha valami bőrproblémája van. Nem kenem.

A fűtés házközponti, így nem mi szabályozzuk, de hétvégére már elég hűvöseket mondanak éjszakára, remélem bekapcsolják. Panel, így elég meleg van nálunk kb. jelenleg 23 fok a hálókban.

2012. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én gabival szoktam reggelente. Nappali hőmérsékletnél 18foktól kezdek fűteni. Nálunk télen 22fok van napközben-este ,éjszaka kb 18-20fok között. Ha ennél melegebb van nem tudunk rendesen aludni.
2012. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már elkezdtem kenni de csak heti egyszer dm-es gyerek testápolóval.Aznap járunk usziba így az esti fürdés után kenem be ha pedig fúj a szél és bicajjal megyünk az oviba akkor előtte bekenem. :)
2012. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem jó ha hozzászoktatod a bőrét az ilyesmihez, mert felborítja a bőr vízháztartását és majd akkor kezd el kiszáradni a bőre.


Én nyáron naptejezek, illetve télen van egy pár hetes extra hideg időszak, amikor a kis arcukat a hideg szél miatt bekenem, illetve babaolajozom őket alkalomszerűen január-februárban, de csak akkor ha érzem, hogy nagyon száraz.

2012. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd akkor lesz fűtés, ha a Távhő úgy gondolja :) Kb. 23 fok, éjjel 18-20. Felesleges kenegetni ilyenkor, elég ha télen nagy hidegben egy kis Níveát teszek az arcára.
2012. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!