Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves kisfiamnak mikortól...

1 éves kisfiamnak mikortól adhatok kecske-vagy tehéntejet először?

Figyelt kérdés
Szeretném majd kiváltani az esti cicit, egy nagy adag tejcsivel alvás előtt, mert már csak rágja, pár csepp tej van csak. Reggel még akad, de este nyista. :)
2013. jan. 26. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor már adtam a gyerekeimnek.
2013. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem biztos,hogy sikerülni fog.Én egyévesen kínáltam tejet a babámnak,de azóta sem szereti.A kakaót is csak harmadszori kínálásra fogadta el,igaz,mára az a kedvence.
2013. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha én azt mondom hogy még nem adnék, úgyis le lesz kiabálva a hajam. Pont most nemrég olvastam hogy az egyik anyukánal korházba került a babája a tej miatt,megprobálom megkeresni és belinkelem.
2013. jan. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az illető gyermeke valószínűleg laktózérzékeny volt, de az is elképzelhető, hogy szegény gyerek esetleg már romlott tejet kapott. Én olyat is olvastam itt, hogy a 3 hónapos baba a tápszertől lett rosszul és az orvosok megvonták tőle a tápszert.

Mindegy, hogy tejitalt, vagy tehéntejet adsz neki, a te döntésed. Ha elmúlt 1 éves, nyugodtan ihat kecske-, vagy tehéntejet. Tehéntejből magas zsírtartalmút kell venni, 2,8 vagy 3,5%-osat.

Amúgy egy jó minőségű tehéntejben is megvan minden tápanyag. A szar, olcsó szlovák tejek csak vízből állnak.

Meg hozzáteszem, hogy a tehéntejet lejárató kampányt a tápszergyártók terjesztik el, hiszen ki venne 500 gr tápszert 3000 ft-ért, ha a tehéntej is ugyanolyan jó. De hangsúlyozom, hogy csak a jó minőségű tej a jó.

2013. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó; mondjuk ebben lehet valami, el kell rajta gondolkodni. A mai világban minden az üzletröl szól ez sem kivétel.
2013. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 daduska2000 ***** válasza:
Nekem mindhárom gyerekem fél éves korától kecsketejet kapott.Semmi bajuk nem volt sőt elmondhatom hogy még betegek is alig voltak
2013. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!