Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használtátok már 3 év alatti...

Használtátok már 3 év alatti gyermeketeknél az ezüst kolloidot valamire, konkrétan legfőképp ekcémára, és megfázásra gondoltam? Hatott, jó volt?

Figyelt kérdés
köszi

2013. jan. 27. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Az ugye tudod, hogy az mérgezö vegyület?

Éppen azért "szoktak le" a gyógyitásban erröl, mert komolyan kárositja az egészséget. Csak most valaki újra felkapta, mert jó üzlet nekik...

2013. jan. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tesóm használja mindkét gyereknél, az amerikait, azt hiszem pozsonyban lehet kapni, az elvileg tök tiszta, ő azt mondja nagyon jó. pár nap alatt helyrehozza a gyerkőcöket, 1 adag már drasztikusan javít az állapotukon. ő használja bőrproblémára, náthára, mindenre, asztmásak a gyerekek.
2013. jan. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Első!


Köszi, igen, olvastam róla jót, rosszat, kérdeztem a dokit, most azért is gondoltam, hogy "élő" példákat kérdeznék meg....ki mit tapasztalt..

még szöszölök rajta, és igazából nem tudok dönteni, de én is amellett vagyok, hogy inkább ne, mert mi van ha tényleg felhalmozódik a szervezetben...?

köszi a válaszokat!

2013. jan. 27. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!