Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tibi csokis Méhecske bábot...

Tibi csokis Méhecske bábot keresek, valakinek van ötlete, honnan szerezhetnék egyet?

Figyelt kérdés
A fiam mindene,és már kezd tönkremenni,múltkor meg majdnem elhagytuk!Szeretnék még egyet tartalékba neki!
2013. jan. 27. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,ne haragudj hogy nem a kérdésre válaszolok de nem hittem hogy van még valaki a saját gyerekemen kívül,aki imádja és mindenhova magával cipeli,és a legjobb barátja :) bár a miénk is megér egy misét,szája már nincs :) mi úgy kaptuk,szerintem Mikuláskor,vagy már nem is tudom de olyankor szoktak ilyeneket árulni...
2013. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igen,mi is így vagyunk,bármilyen plüssöt lehet máshol venni,de ez egy tavaly előtti húsvéti csomagban volt,így nem sok esély van hogy találjak még egyet.De persze,hogy a szebbnél szebb plüssök helyett "őt" választotta,és most lépett fel az első helyre,mint abszolút kedvenc.

Kérdés,nincs-e elfekvőben valakinek,akinek már nem kell.


Feldobtam a kérdést,de szerintem nem találok másikat,mert sokaknak nincs kedve megmozdulni,pedig egy apróságról van csak szó,nem kérném ingyen,és nem a nagyi száz éves porcelánjáról van szó.


Amúgy olvastam máshol,hogy van egy-két gyerkőc,akinek szintén favorit a Méhecske,de nem hiszem,hogy ne lenne olyan,akinek nem kell,csak bedobta a sarokba,és most ott porosodik,amíg ki nem dobják.

:(

2013. jan. 28. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!