Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek. Van valakinek ilyen...

Félek. Van valakinek ilyen tapasztalata? Hogy lehetnék jobban? Hogy szerezhetnék barátokat?

2010. febr. 5. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
mitől félsz?
2010. febr. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdésem alatt ott van kéken a link. Ott bővebben kifejtettem.
2010. febr. 7. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
ok, olvasom...
2010. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elolvastam amiket írtál.

a tisztaságmánia az (ahogy írták) kényszerbetegség, de ez nem is komoly betegség, mert erről egyszerűen le tudsz szokni. A kényszercselekvés egy behelyettesítés, vagyis azt kell tisztázni, hogy mi helyett csinálod a kézmosásokat.

A pánik az már kicsit komolyabb, de gyógyszer nélkül is ki lehet gyógyulni(nekem is volt).

Amit a szüleiddel kapcsolatban érzel, abban sajnos igazad van. Az nem szeretet, ahogy veled bánnak. Itt csak egy dolgot tehetsz, megsiratod magad és inkább a keresztanyád felé fordulsz.

A pánikodnak akár 2 oka is lehet, ezt így nem tudom megmondani melyik inkább (vagy mindkettő?).

Szóval vagy a szüleiddel szembeni elfojtott düh vagy az lehet az oka, hogy nagyon egyedül maradtál és ha senki nem ismersz akkor attól meg lehet ijedni.

Ha gondolod írj emailt!

Kitartás, rendbe fogsz jönni!

Addig is ne fojtsd el a dühöd, inkább káromkodj egyet, abból nemlesz pánik! :)

A tisztaságmánia egy rövid terápiával feloldható! Ha gondolod erről is beszélhetünk.

2010. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!