Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 év körüli gyereketek...

1,5 év körüli gyereketek hányas pelust hord? Szerintetek nem korai elkezdeni az 5-öst?

Figyelt kérdés
Szerintem még jó neki a 4-es, de az apja ragaszkodik az 5-öshöz, mert szerinte abba több pisi fér. Most 13 kiló a lányom. Bár tényleg lehet, hogy igaza van, mert mostanában egyre többször történik a 4-es pelusba "baleset"
2013. jan. 27. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Az enyém 1,5 évesen kezdett 5-öst hordani, pedig nem is extra nagy gyerek. Ez a testalkattól függ, hiába fér sok pisi a nagyobba, ha lötyög rajta, kifolyik. De ha a 4-es már nem bírja, akkor váltsatok nyugodtan.

Több olyat is ismerek viszont, aki 3 évesen még 4-est hord. Mi leálltunk az 5-ösnél, remélem, nem lesz szükség nagyobbra, már csak éjjelre kell szerencsére (2 év 9 hónapos a nagyfiú).

2013. jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg az alkatától függ és a "produktumtól" Én is mindig azért váltottam, mert sok volt a baleset. De lehet, hogy csak márkát kell váltani, nem méretet. Volt olyan fajta, amivel nagyon nem voltunk megelégedve.
2013. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen pelusról beszélünk azért nem mindegy. 20 hónaposom 2 hónapja 6os pelust hord, nem is a súlya miatt hanem mert magas a dereka és az5ös nem jó helyen van. 13,2 kg.
2013. jan. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodunk egy márkához. Van amiko liberlo van neki, van amikor a legolcsóbb fajta. Attól függ, a párom mennyit keres.
2013. jan. 28. 08:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 12 kg és 6-ost (16kg-tól adhatót) adok már rá, mert az 5-ös rendszeresen becsődölt. Nálunk vékony a gyerkőc, de már kell neki a sokkal nagyobb pelus, különben kifolyik a pisi. Add rá nyugodtan az 5-öst szerintem.
2013. jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak elég erős,izmos a törzse,mindig nagyobb pelust hordott,pl 10 kilós volt 1 évesen de a 4+os pelus 2-3 hónap múlva kicsi volt,így váltottunk 5ösre,most sem több okkal,mint 12 kiló és 5öst hord,pamperst használunk,onnan tudtam,hogy kicsi a pelus mikor átázott,pampers még sose ázott át előtte.
2013. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Enyém 6-ost hordott 13 kilósan. Az volt számára a legkényelmesebb.
2013. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jan. 28. 12:34
 9/9 Disi ***** válasza:
Az én kislányom 10,5 kg volt másfél évesen , de mi is akkor váltottunk 5-ősre, mrrt egyszercsak mindennaposak lettek a balesetek. Mi Liberot használunk mostanában.
2013. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!