Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti gyereketek megszokott...

A ti gyereketek megszokott vigasztalni ha szomorúak vagytok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen
2013. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen
2013. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A 2 évesem azt szokta mondani: anyuka, nincs semmi baj :-)
2013. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen :)
2013. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen :) 22 hónapos és mondja h anya megvigasztallak és odabújik.
2013. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
most akkor elkezdtem aggodni.az én 2évesem nem,csak zaklatott lesz és zavart aztan összeszedem magam és ö is ujra jokedvü lesz!
2013. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, 27 hónapos, ha látja, hogy gond van, akkor jön ölelni és mondja, hogy "megvigasztallak, anya, jó?":).

Illetve mostanában ha törne nála a mécses, akkor már jön és kéri, hogy vigasztaljam meg:).

2013. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen. Mikor apjaval nagyon osszevesztunk,nem birtam egyedul aludni,megkertem,hogy aludjon velem. Azt hiszem,nagyon megmaradt benne,mert tegnap veszekedtunk az apjaval es megkerdezte,hogy aludjon e ma velem....a ket eset egy ev elteltevel tortent,megis emlekezett. Mindket esetben ugy ereztem jogtalanul bant meg,ezt erezhette o is. Ezt az eros szomorusagot rajtam. Nem nagyon veszekszunk,de ha megis,nagyon meg tudok bantodni, a fiam megvigasztal.
2013. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, meg! 2,5éves a kisfiam. Ha sírok, vagy látja hogy szomorúan ülök az ágy szélén, felmászik mellém, a fejem a mellkasára húzza és mondja hogy "semmi baj anya, semmi baj" vagy csak szimplán "sssssss" mint ahogy én szoktam őt vigasztalni. Annyira tünemény ilyenkor (is) :)
2013. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!