Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata arról, hogy milyen az "élet" otthon, ha apuka marad gyesen?

Figyelt kérdés

A kisebbik fiam hamarosan két éves lesz, és visszahívtak a munkahelyre. Anyagilag mindenképpen vissza kell mennem. A férjem szeretne otthon maradni, és nem is szívesen adnám bölcsödébe a Kicsit.

Van valakinek tapasztalata arról, hogy a férfiak hogyan tudnak helyt állni otthon, figyelni a háztartásra és a gyerekre is?


Előre is köszönöm!



2013. jan. 30. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
belejönnek ... első gyerekemnél nekem is megfordult a fejemben, de másképp alakult
2013. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyik barátnőm férje maradt otthon, és szerették, jó volt :) Csak náluk kényszer megoldás volt, mert apukának pont akkor felmondtak anyukát meg visszahívták.


Nem járnátok jobban, ha a férjed is maradna a m.helyén és magánbölcsibe adnátok a kicsit? Nem olyan pici már, és azért kérdem, mert nem féltek, hogy a férjedet addig várják meg, vagyis elküldik majd a m.helyéről?

2013. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kis korától apa van otthon (dolgozik, de netről, ill.hétvégén megy el), igaz, én is csak heti 22 órában dolgozok. A gyereket mindig szépen ellátta, de arról nem is álmodhatok, ami fordított esetben lenne. Szóval a háztartás továbbra is szinte teljesen az enyém maradt. Szerintem egy pasi egyszerre csak egy valamire tud koncentrálni. Ha babázik, akkor csak babázik.
2013. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as férfiként mondom ebben 100%-ig igazad van :)
2013. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!