Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisfiú számára milyen...

3 éves kisfiú számára milyen készségfejlesztőt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Nemsokára 3 éves lesz a kisfiam,és még nem döntöttük el/nem tudtuk eldönteni,hogy mit is kapjon a szülinapjára.


Várom az ötleteket!Köszönöm!:)


2013. jan. 31. 13:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kisfiam feb7-én lesz 3 éves,karácsonyra ilyet kapott,nagyon szereti! [link]

Van neki Colorama is,azt is szereti,illetve majd névnapjára Bambino LÜK játékot fog kapni.

2013. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Jövő hét hétfőn ingyen szállítással is hozzájuthatsz. (zöldhétfő)

Itt: [link]

2013. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Pont mos kapott a 3 évesem a mamától logico-t, játszik vele, de csak ha én modnom, hogy játszunk. Szóval még csak közös játék persze, de jó!

Logo colorinot kapott karácsonyra, azzal is szoktunk játszani együtt, igaz már a játékszabály szerint az 5 éves szinten (mindkét dobókockával).

Társasjátékot is kapott karácsonyra, a Kisvakondosat, ez nem számos dobókockás, hanem formák vannak rajta, igazából ki nevet a végén. Bogyó babóca úton az oviban-t szeretném még megvenni neki, úgy tudom, az már számos dobókockával van, már ügyesen játszik ilyennek is.

2*20-as puzzlét ő maga veszi elő, hogy kirakja, már egyedül, azt télapóra kapta.


Szóval tényleg ilyenek, amiket az előttem válaszolók is írtak.

Nekem már elegem volt az autók sorba rakásából, meg a garázsépítésből stb... ezek megmaradtak apának :)

Most már azért próbálok ilyen lekötős játékokat is játszani, és egyre tovább bírja.


Memória játék, dominó, sőt ma megmutattam neki a fekete péteres kártyajátékot (persze nem az összes párral, mert még nem tudja ügyesen a kezében tartani a lapokat.)

2013. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Elnezest az off-ert,de koszonom a kerdest,az en fiam is marciusban lesz 3,es jok az otletek!!!Carotina jatek is jo,egy" toll" repat kell a helyes valaszhoz erinteni es akkor zenel.
2013. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jobbnál jobb ötletek!:)Nehéz lesz a választás!:))Köszönöm mindenkinek!:)
2013. jan. 31. 17:10
 16/17 anonim ***** válasza:
Logicohoz: [link]
2013. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az én fiam ezeket kapta novemberi 3. szülinapjára és karácsonyra:


[link]

[link]

[link]

[link]


Mindet szereti, minden nap előkerül valamelyik, sőt, ha utazunk a nagyszülőkhöz, keresztszülőkhöz, akkor a kártyák és/vagy a Pigolino is jön velünk.

2013. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!