Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesem masztizik, hogyan...

2 évesem masztizik, hogyan álljak ehhez?

Figyelt kérdés
Kislányom a kiságyban (és csak ott) hason fekve maszturbál az alvós plüssön, nem szeretnék neki nagy feneket keríteni, de nem is tudom hogyan viszonyuljak ehhez, mondjak, ne mondjak bármit is, tegyek úgy mintha ez természetes lenne, volt valaki hasonló helyzetben? Kinőtte?
2013. jan. 31. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A szakember azt mondja, hogy nem szabad rászólni, mert szégyenérzet alakulhat ki miatta, és szorongani fog később.

Kinövik elég hamar.

2013. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha elmondod neki, hogy tudod, hogy ez jó érzés, és nincs is semmi gond, csinálja csak nyugodtan, mert természetes dolog és mindenki csinál ilyet, de vendégségbe, és társágban nem szoktak ilyet csinálni.
2013. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A lányom is csinálja!:)

Lassan 3éves lesz,de 2évesen is előfordult már. Én nem kerítek neki nagy feneket mert teljesen természetes dolog,viszont az apja már nem volt ilyen megértő. Ő eleinte mindig rászólt,futottam pár kört mire elmagyaráztam neki hogy nem szabad rászólni mert a későbbiekben gond lehet! Azóta ő is lazábban kezeli a dolgot,bár még mindig zavarja néha.

[link]

2013. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2es vagyok, a társaságot csak azért írtam, hogy tudja a gyerek, hogy hol vannak a határok! :)
2013. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én kénytelen voltam rászólni mert sokszor pirosra piszkálta a nuniját, és akkor fájt neki. Ilyenkor csak annyit mondtam hogy "kezed", és rögtön elvette onnan.Pár hónap után leszokott a piszkálásról. Lehet hogy a dokik szerint nem jó dolog rászólni, de muszáj volt.
2013. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a kislányom ugyanezt csinálja de nem csak a kiságyban. ugyanolyan pózban mint amit írtál kedves kérdező.

De ő nem csak a kiságyban. Ha rájön akkor bárhol bármin. Labda, autó, minden játékot használt már. talán előbb utóbb abbahagyja

2013. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Azért a lányom nem ilyen "durván" és sokszor csinálja,persze ha muszáj volna rászólnék!:)
2013. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
óvónőtől hallottam,hogy még a délutáni alvásnál az ovis lányoknál is előfordul :)
2013. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit elkeseríteni, de én pl mióta az eszemet tudom, azóta csinálom néha-néha. Csak gyerekként nem tudtam mi ez. Persze társaságban nem csináltam, de otthon, vagy ovis alvásnál előfordult nem egyszer...Persze lehet én vagyok a defektes.
2013. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó te miről beszélsz???

Mindenki azt írja hogy normális/természetes dolog,senki nem gondolja hogy defektes lennél(legalábbis e miatt nem)!

2013. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!