Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesem masztizik, hogyan...

2 évesem masztizik, hogyan álljak ehhez?

Figyelt kérdés
Kislányom a kiságyban (és csak ott) hason fekve maszturbál az alvós plüssön, nem szeretnék neki nagy feneket keríteni, de nem is tudom hogyan viszonyuljak ehhez, mondjak, ne mondjak bármit is, tegyek úgy mintha ez természetes lenne, volt valaki hasonló helyzetben? Kinőtte?
2013. jan. 31. 20:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha már odáig fajul a dolog amit az egyik válaszoló írt, hogy kipirosodik a puncija, akkor próbáld neki elmagyarázni, hogy nem baj, ha simogatja a punciját, de finoman tegye, és persze ne más előtt, mert ez csak rá tartozik. Viszont megszidni soha nem szabad érte, mert akkor egy életre szóló gátlás alakulhat ki benne a saját testével kapcsolatban, ami tönkreteheti az egész életét.
2013. febr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 haramia ***** válasza:
Nekem a másfél éves kisfiam csinálja. Van, hogy két hétig eszébe sem jut, aztán utána meg minden nap...legtöbbször játékkal el lehet terelni a figyelmét. Ő az ágyra hason felfekvős, dörgölőzős módszert alkalmazza :) érdekes, hogy fürdéskor vagy mikor pelenka nélkül van és "kéznél lenne" a dolog, akkor eszébe sem jut. Eleinte engem is zavart, de mostanában ha csinálja ráhagyom, általában így sokkal hamarabb megunja és jön utánam játszani, mint mikor hívogattam.
2013. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!