Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek milyen játékokat...

Baranka kérdése:

Szerintetek milyen játékokat volna érdemes beszerezni kerti játék gyanánt a nyáron 2 életévét betöltő gyermekeknek?

Figyelt kérdés
Amit sokáig is bírunk majd használni.
2013. febr. 2. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

A mieink nyáron két és fél évesek lesznek, de már tavaly is élvezték a homokozót, hintát, mérleghintát, nagy dömpereket, labdát, kismotorokat, kismedencét.

Idén csúszdát szeretnék, háromkerekű bicókat, meg lehet bunkert is építeni. :)

2013. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy a rajzolást is nagyon élvezték a térkövön, vastag aszfaltkrétákat vettem hozzá, amit marokra tudtak fogni.
2013. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam idén nyáron már 2,5 éves lesz, de ezeket a játékokat már tavaly is használtuk:

homokozó

csúszda (a miénk még kicsi, ebből érdemesebb nagyobbat venni, hogy tovább jó legyen)

kerti kis ház (műanyag, akciósan vettem, a fiam imádja), vagy sátor

hinta (ebből érdemesebb min. 2 állásút venni, hogy ne csak a sima hintát lehessen felszerelni (pl gyűrűt, box-zsákot, stb.)

medence

Nem tudom milyen a kertetek, de ha van rá mód, akkor lehet próbálkozni a futóbiciklivel is. Ha az még korai, akkor motor, lábbal hajtós autó

Gyerekeknek való kertibútor, napernyővel

De mi egy pokrócon is hatalmasakat tudunk játszani, pikniket rendezni. Lehet labdázni, focizni.

2013. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tescoban vettem hintát, 15.000 volt

Neten vettem műanyag kerti házikót 25."000 használtan

Neten rendeltem kis csúszdát 6000

Tesco kerek kis medence 3000

Kagyló homokozó ezt ne vegyél,1x megázik benne a homok, ki nem szárad nyár végéig

2013. febr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kis medence&csúszda
2013. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!