Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! 3,5 eves kisfiamnak...

SOS! 3,5 eves kisfiamnak nagyon faj a fule. Sir folyamatosan. Hogyan segithetnek rajta? Kapott mar paracetamol szirupot mert a hoje is ment fel, most cseppentettem neki kovirozsacseppeket a fulebe es melegitjuk. Van valami mas otletetek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Melegíts sót és tedd egy textil zsákba azt tedd a füléhez. Persze figyelj, hogy ne legyen túl meleg
2013. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

hát én ki/felhívnám az ügyeletet, és megkérdezném ott.

Ha eltelt vagy 3 óra a szirup óta, akkor adnék neki cataflame cseppet, az elég erős fájdalomcsillapító, de az ügyelet ezt is megmondja...

2013. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én elvinném fül orr gége ügyeletre, mert valószínű tele van váladékkal, az feszíti és lehet, hogy ki fog fakadni.

Sokkal jobb, ha orvos szúrja fel a fülét, mintha magától szakadna ki a dobhártyája, mert akkor kisebb a sérülés, kevésbé lesz hegesedés.

Sőt az is lehet, hogy már nem szúrnak, lehet, hogy már modernebb eljárások vannak.


A melegítés nem minden esetben segít, van, hogy az lobbantja be igazán a gyulladást. A fülproblémára mindig az orvos a legjobb.

2013. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én megnézetném dokival mert mikor ennyire fájt neki, a fiam mindig kapott már antibiotikumot is.
2013. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Kulfoldon elunk itt sajnos nem mukodik a berohanok az ugyeletre dolog.:(((

2013. febr. 2. 22:12
 6/16 anonim ***** válasza:

hát de ha ilyen erősen fáj neki?? Hát vmi ügyelet csak van...vagy vmi kórház...

Jaj, szegényke...

Hol vagytok?

2013. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Anglia.

Most elaludt szegenykem.

2013. febr. 2. 22:49
 8/16 anonim ***** válasza:

és akkor melegítetted neki, vagy mit csináltál?

mondjuk a kövirózsa jó rá nagyon, de ha tényleg annyira be van lobbanva, akkor semmit nem ér az sem...:-((

láza van?

Tényleg nem tudsz senkit kihívni ha gáz van??? Vagy elvinni valahova?

Hát ez hogy lehet???

2013. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem engedte melegiteni.

Az ugyelet itt ugy mukodik hogy fel kell hivni egy szamot ahol feltesznek 1000 kerdest majd mondjak hogy tovabbitjak a panasz egy orvosnak aki visszahiv jobb esetben egy oran belul rosszabb esetben akar 4-5 ora mulva. Majd probal tanacsot adni ha ugy latja akkor ad egy idopontot az ugyeletes korhaznak ami akar 2 varossal arrebb is lehet. Aztan ha elmesz akkor meg ott is varhatsz mert nem biztos hogy adott idopontban behivnak. Na en hajnalban nem megyek sehova. Ha holnap akarok menni ismet at kell esni ezen a proceduran. Mert nem adnak masnapra idopontot csak a beszelgetestol 4oran belul kb. Hat ilyen egyszeru itt. Nyilvan eletmento esetek azert nem igy mukodnek.

Laza 38 ig ment de gondolom holnapra nem gyogyul meg szegenykem. :(( amugy is eleg beteges , sokat van leguti betegsege.

2013. febr. 2. 23:06
 10/16 anonim ***** válasza:

bakkker!!!! :-((( Hú, de gáz, és még mi szídjuk a magyar egészségügyet...:-((

Akkor itthon egész jó a helyzet...


Nem akarok butaságot mondani, de ugye a fokhagyma egy természetes antibiotikum.

Én magamnak ha ilyen van, szoktam 1deci forró tejbe mézzel belenyomni 1 gerezdet, 5 percet hagyom állni, utána leszűröm, és megiszom. nekem segít a torokgyuszinál...

ha bele tudod tukmálni esetleg, próbáld meg, míg dokihoz juttok!


Jobbulást, és kitartást az éjszakára...:-((

2013. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!