Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Peg Perego duett SW babakocsi...

Peg Perego duett SW babakocsi vagy a Jane powertwin babakocsi a jobb?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hasonló mind kettő. A bugaboot még nem nézted az nagyon jó.
2013. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Juj Peg Perego Duette sw t nagyon nem ajánlom, dög nehéz széles hosszú iszonyú vele közlekedni...nekem Jané twin twom volt klasszisokkal jobb... A powertwin is hasonló az is tetszett csak nem találtam jó árban mikor vettem. A peg peregót nagyon nem ajánlom, batár nagy. A tesókocsi amúgy sem az a pille kategória nem kell még nehezíteni rajta:))
2013. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Jane Twin Two van. Van jó oldala is és néhány amit nem szeretek,de nem bántam meg hogy ezt vettük az ikreknek. Peg Peregot nekünk se ajánlották.
2013. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Mi már vettünk egy Peg Perego duett SW babakocsit .Így ha megérkezik akkor megírom ,hogy mi a véleményem. Remélem ,hogy nekünk be válik majd .Egyébként mi testvérkocsinak akarjuk használni majd.
2013. febr. 5. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:
De akkor miért tetted fel a kérdést?
2013. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mikor feltettem még nem vettük meg, de mivel nem jött válasz így választottunk mi .
2013. febr. 5. 10:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem :)
2013. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem mi jól döntöttünk ,megvan a babakocsi és mi megvagyunk vele elégedve .Szerintem egyáltalán nem nehéz tolni egyszerű vele a közlekedés ,a bevásárló központ pénztárainál is elfér szépen.Köszönöm a válaszokat és én ezt a Peg Perego duett SW babakocsit bátran ajánlom igaz mindenkinek más az ízlése .De nekünk bevált.
2013. febr. 8. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!