Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pillangó jelmezhez szeretnék...

Pillangó jelmezhez szeretnék saját kezűleg kartonból szárnyat készíteni 3 éves lányomnak. Van valakinek esetleg jó ötlete?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Drótból hajtani szárny alakot és arra ragasztani pl: sütőpapírt, színes papírt, krepp-papírt.
2013. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ha a ruha ujjára varrnál hosszú lelógókat? Így tudná lóbálni és nem zavarná, hogy a hátán van valami.
2013. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam, szintén ovis "kispillangónak" fogom elkészíteni. Egyszerű és látványos.


[link]

2013. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg rendelhetsz is:)

2013. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban megnyertem egy farsangi jelmezversenyt a pillangó jelmezemmel. :)


A szárnyat sárga kartonból csinálta édesapám, plusz fekete kartondarabokat vágott ki és ragasztott rá, úgy, hogy egy fecskefarkú lepkeszárnyat mintázzon. Középre gumit erősítettek, hogy bele tudjak bújni, mint egy hátizsákba.

Ehhez illő álarcot is készített.


A ruhám egy egyszerű sárga melegítő volt, amire édesanyám sárga krepp papírból szoknyácskát varrt, s valami vászoncipő volt a lábamon, arra is krepp dísz került.

2013. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!