Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon hig széklet (többször...

Brigitta04 kérdése:

Nagyon hig széklet (többször is) az már hasmenésnek számit? Mit adhatok neki?

Figyelt kérdés
Kicsit folyik az orra és köhög még mellé,láza nincs.Normaflort adhatok neki?2 éves a kisfiam és nagyon kéne mennie bölcsibe.
2012. nov. 4. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Most nálunk is ez megy. Én szén tablettát, és normaflort is adtam neki. Smecta is van itthon, de azt nem szereti.
2012. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagyon híg széklet naponta többször az elég pontos definíciója a hasmenésnek. Nem adnék neki hasfogót, csak ha orvos javasolja, mert sok betegségnél a széklettel távozik a kórokozó. Igyon sokat, ne üres vizet, hanem teát vagy nem rostos gyümölcslét, szívd az orrát és holnap doki. Normafore-t adhatsz persze (bár nálunk nem vált be, én pro+kidet szoktam adni)
2012. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hál jó égnek iszik sokat,teázik.Normaflort adtam neki ugy gondolom azzal bajt nem csinálok.Reggel elviszem bölcsibe és meglátjuk mi lesz.Sajnos muszály vigyem másfél hét után most mennék én is dolgozni.Édesapám meghalt 23-án és igaz nagyon megértő volt a munkahely nemtudom egy hirtelen jött betegséget,hogy fogadnának.
2012. nov. 4. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
A hasmenésnek oka van. Én nem vinném a beteg gyerekemet, főleg mert megfertőzhet másokat is. Na meg otthon jobb lenni. Valaki vigye el holnap dokihoz. (Ja, és szerintem megértik a munkahelyeken az ilyet.)
2012. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!