Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden hónapban rosszul...

Minden hónapban rosszul számolja ki az ovis titkárnő az ebédünket, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szeptember óta nem volt olyan hónap, hogy jól lett volna kiszámolva. Elég sok lemondásunk szokott lenni, ezért én is figyelem, mindig én is kiszámolom. A titkárnő mindig mást számol mint én, és mindig nekem van igazam, mindig visszaadja nekem a különbözetet.

Szóljak a vezető óvónőnek, hogy tanítsa meg számolni a beosztottját?

Elég idegesítő, hogy minden hónapban szólnom kell. Éppen ma is volt ebédbefizetés, jól is számolta a lemondott napokat, viszont most elfelejtett szólni, hogy emelkedett az ár. Kiakasztva a faliújságra még a tavalyi árak vannak, magamtól honnan tudtam volna, hogy emelkedett az ár?


2013. febr. 5. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Éppenséggel fel hivhatod az ebéd fizetés előtti napon, hogy "Katika, 13 lemondásunk volt, mennyit vigyék magammal? " Az ár változtatások meg biztosan volt valahol értesítés.
2013. febr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem szóljál az ovónönek. Ha nem is a vezetönek, de kezd el róla beszélni, mert lehet van más anyukák akik nem számolnak utánna és öket húzza le rendesen dirket.


Sajnos manapság mindenhol nyerészkednek, és elképzelhetö hogy mindig lehúz pár gyanutlan anyukát. Ha kiakasztva nincs az új ár, akkor lehet csak ö találta ki, így mindenképpen kezdj el beszélni róla.

2013. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Ne legyél mar paranoiás utolsó! A be fizetésről számlát ad, hogy tudna vele csalni??.?
2013. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam számlát kapni a befizetésekről.

Csak az ő saját listáját kell aláírni, hogy befizettem.

2013. febr. 5. 09:48
 5/11 A kérdező kommentje:

Mellesleg én is el tudom képzelni, hogy másokat lehúz, akik nem számolnak utána mint én.

Vagy tényleg annyira ostoba, hogy észre sem veszi, hogy téved, aztán rossz összegeket küld tovább az önkormányzathoz. Nálunk nem az oviban főznek.

2013. febr. 5. 09:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, akkor legkozlebb kerj szamlat. Koteles adni :)
2013. febr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is gyakori jelenség ez. Sőt! Múltkor egy anyuka vitatkozott a hölggyel, mert egy nevelés nélküli munkanapra (amit külön időben lemondtak), behúzták a gyereket, hogy ott volt, 6 másikkal egyetemben. Persze egyik sem volt oviban, és ez a lemondó papíron is rajta volt.


Nekünk egyszer egy teljes hetet nem vontak le, mert mikor betelefonáltam, elfelejtették kihúzni a gyereket. Utólag meg nem tudták/akarták elszámolni.

2013. febr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Na azért nehogy már az anyukának kelljen betelefonálnia, hogy "Katika, így meg úgy..."!!! A saját telefonszámlájáról...

Már elnézést, de ha én nem végzem jól a munkámat, kirúgnak és kész. Nem a szülő feladata kiszámolni a térítési díjat! Valaki ebben az esetben nem látja el a feladatát. Emberek vagyunk, hibázhatunk. Itt azonban nem eseti hibáról van szó. Itt az a nagy helyzet, hogy egy ember felveszi a fizetését valamiért, amit nem csinál meg rendesen, rendszeresen. Felháborító, hogy egyesek szerint ezt el kell nézni, meg szólni, meg egyebek...nagyon sok munkanélküli ismerősöm van, szívesen dolgoznának, így azért biztosan ők is ellátnák a feladatukat!!

2013. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer oké, kétszer oké, de folyamatos gondnál biztos szólnék a vezető ovónőnél
2013. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Engem is ez bosszant, hogy mások jobban elvégeznék ezt a munkát és örülnének, hogy munkájuk van.
2013. febr. 8. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!