Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden hónapban rosszul...

Minden hónapban rosszul számolja ki az ovis titkárnő az ebédünket, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szeptember óta nem volt olyan hónap, hogy jól lett volna kiszámolva. Elég sok lemondásunk szokott lenni, ezért én is figyelem, mindig én is kiszámolom. A titkárnő mindig mást számol mint én, és mindig nekem van igazam, mindig visszaadja nekem a különbözetet.

Szóljak a vezető óvónőnek, hogy tanítsa meg számolni a beosztottját?

Elég idegesítő, hogy minden hónapban szólnom kell. Éppen ma is volt ebédbefizetés, jól is számolta a lemondott napokat, viszont most elfelejtett szólni, hogy emelkedett az ár. Kiakasztva a faliújságra még a tavalyi árak vannak, magamtól honnan tudtam volna, hogy emelkedett az ár?


2013. febr. 5. 09:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Nekünk megint elszámolták. 7 napot mondtam le, 4 van beírva a füzetbe, és 2-t írtak be a gépbe. Persze a két nap lett csak elszámolva. Szóltam, megnézték, és mivel a füzetben 4 nap van, visszakaptam a plusz 2 napra is a pénzt. De még mindig ott van 3, amit valamiért nem húztak be, mikor telefonáltam.

2013. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!