Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnak 3 hete erős orrfoly...

Kisfiamnak 3 hete erős orrfolyása van, hogyan gyógyítsam ki belőle?

Figyelt kérdés
Első héten erős orrfolyás(Zöldes), majd a 2. héten influenza, 3. héten jól volt már, csak az orrfolyás maradta meg. Ez a 4. hete orrfolyás + 39.6-os láz. Október óta egy hetet nem tudott végig járni a bölcsibe. 2 hét múlva megyek vissza dolgozni, de így nagyon hamar kifognak rúgni, ha egy hetet nem tudok végig dolgozni. Mit tegyek? Volt valaki hasonló helyzetben és mi segített a gyermekén? Minden megoldás érdekel. Köszönöm!
2013. febr. 5. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott? Vidd vissza, ha ennyire nem javul!
2013. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Aerius szirup minden este, napi 3x Nasivin orr spray, óránként orrszívózás, + a dokinál íratnék antibiotikumot, normaflor, és valami multivitamin.

Lányom ezektől 1 hét alatt rendbe jön.

2013. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Doki semmit, azt mondja, hogy bölcsi betegség. Tulajdonképpen nagyon jól szokott lenni, csak az orrfolyás állandó.
2013. febr. 5. 14:07
 4/11 anonim ***** válasza:

Mivel azt írtad, hogy minden megoldás érdekel leírom nálunk mi a helyzet.

2 éves a fiam és elkezdett folyni az orra.Eléggé megijedtem,mert el szokott neki húzódni hetekig,és most 2 hónapos az öcsije.Elkezdtem neki adni több vitamint, és béres cseppet,napi 2x10 cseppet C vitaminnal. Kb 1 hete fújja az orrát,de egyáltalán nem durvult el a helyzet,nem is kellett dokihoz vinnem, ha bölcsis lenne ennyitől simán járhatna,mert csak néha folyik az orra.

Persze más,mikor láz is van,nyilván kezelni kell, de én a helyedben lehet elkezdenék neki adni bérest(már ha súlyban és korban adható neki),mert az megerősíti az immunrendszerét és lehet hamarabb kijön a betegségből!

Jobbulást nektek!

2013. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az orrát már nem merem kiszívni, mert állandóan elpattan egy ér benne és elkezd vérezni
2013. febr. 5. 14:08
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok,én a jutavit multivitamint adom fiamnak,könnyen szétrágható rágótabletta, elég sok benne a c vitamin és tartalmaz probiotikumot is.

Mikor elkezdett folyni az orra napi 3-at adtam neki,most már csak napi 1-et vagy 2-t kap.

Ja és a környezetünkben,családban mindenkin végigment egy lázzal járó betegség,neki nem lett láza hála Istennek!

2013. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
béres cseppet én is akartam adni neki, csak most bontottam fel a 2. üveg marslakócskát és előbb azt akartam elhasználni, hogy ne vesszen kárba. Akkor lehet, hogy nem várok ezzel és elkezdem a béres cseppet adni.
2013. febr. 5. 14:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Talán doki?

Mi ha 3 nap altt nem javult doki és antibiotikum sajnos hozzáteszem!!!!!

De muszály bölcsibe vinned?

Kisfiam 4,5 éves nem viszem oviba majd csak tavasszal ,mert itthon vagyok a 6 hós hugával és jéé eddig nem volt beteg milyen érdekes mi??

Mert nem volt oviban!!

2013. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elvittem fül-orr-gégészhez és sajnos fülkürt gyulladása van, és tüszős mandulagyulladása. Azt nem értem, hogy a 2 hétben 3x vittem vissza a dokihoz és ő ezt nem látta??? Teljesen kivagyok ettől a doktornőtől és azt mondják, hogy ő a legjobb doki. Még jó, hogy elvittem fül-orr-gégészhez, 2 órát várakoztunk a 39 fokos lázzal, de megérte. Remélem most már helyre jön a baja.
2013. febr. 6. 10:52
 10/11 shona ***** válasza:

lanyomnak is.en ajanlanam az infra lampat ha megulne elotte.en angliaban lakom itt az a modi,hogy semmit nem adnak,csak paracetamolt mindenre....kiborito neha.de azt megkerdezi a doki hogy milyen szinu a taknya es ha zold az mar el van fertozodve,arra mindenkepp antibiotikumos kezeles kellett volna mar az elso heten.lanyomnak mar ket hete par napig folyik aztan bedugul majd igy tovabb 3szor voltunk dokinal azt mondta nem tud adni semmit....de te meg vidd el egy masik okoshoz szerintem.bekenheted a mellkasat valamilyen mentolos kencevel nem tudom otthon milyenek vannak,vagy konektorba dughato parologtato...

nem tudom de mindenkepp vidd el egy masik dokihoz!mezes "forro" tea,de a legeslegjobb a hagymatea.ha lazas akkor ne is furdesdde ha mar nem akkor szinte dugd bele forro vizbe az oldhatja meg a taknyat...es tudja mar fujni az orrat?a lanyom igen o mar 4es fel,de meg sokszor hasznalok neki azt a bebi szivokat pumpasat mar nam sokat er.az orszivo porszivot soha nem hasznaltam de ki tudja hogy ilyen esetben egyszer-ketszer nem lenne-e jo ezen sokszor eltunodom.mielobbi gyogyulast!

2013. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!