Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Agresszív hiszti kezelés? 1,5...

Agresszív hiszti kezelés? 1,5 éves rúgkapáló, hadonászó dacos baba/gyerek.

Figyelt kérdés

Ha éppen olyanja van, nem akarja, hogy pelenkázzam, nem akarja a kezemet fogni séta közben, vagy ha nem engedünk meg neki valamit, hanyatt vágja magát, rúgkapál...

Amúgy egy kisangyal, de vannak napjai, amikor kifordul önmagából...


És ha még rá is zendít, úgy visít, mint akit nyúznak...


Mi a helyes kezelés? A büntihez még fiatal.


Ő a második gyerekem, a nővére nem volt soha ilyen.



2013. febr. 6. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, benne van a dackorszakba. Most alakítja az énképét.

Próbáld nem figyelembe venni és hagyd a fenébe.

Ha kiőrjöngte magát és elszáll a köd az agyában, akkor újra normális lesz.

A lányomra is rájön néha az 5 perc, a lila köd leszáll a buksiba és akkor minden rossz, minden pocsék.

Én ekkor leülök és tudom, hogy van 10-15 percem csak magamra.

Hidd el, őt jobban bosszantja, ha nem foglalkozol vele. Ilyenkor rájön, hogy nincs kinek produkálnia magát.

2013. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a figyelemelterelés vált be.Éneklés,valamilyen ígéret,játék alkalmazása,vagy valaminek a megvonása.(Ha nem öltözöl,nem megyünk ki,Ha nem jössz szépen,nem kapsz otthon túrórudit)
2013. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dr. Szöszi válasza:
És mi a teendő, ha sem a figyelemelterelés, sem az nem vált, be, hogy figyelmen kívül hagytam a viselkedését? Úgy vettem észre, ilyenkor bármivel is próbálkozok csak rosszabb lesz. Pl. ilyenkor fokozza a dolgot azzal, hogy a fejét a földhöz veri. Mit lehetne még tenni?
2013. febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!