Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma felajánlott nekem a munkált...

Ma felajánlott nekem a munkáltatóm egy 4 órás állást. A kislányom októberben lesz 3 éves. Elvállalnátok?

Figyelt kérdés
Bölcsibe kellene megkérdezni,van-e helye.Azonkívül egy nagyira lehetne számítani korlátozottan.A család többi tagja pedig felváltva tudna hozni-vinni a gyerkőcöt.
2013. febr. 7. 15:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Három évesen már nagylány, nagyon jó volt, hogy eddig együtt lehettetek:)!

Azt gondolom, hogy ha találtok helyet bölcsiben, akkor mindenképp vállald a munkát.

Kérdés, hogy ha nem vállalod, mennyi esélyed lesz később ilyen, vagy akár rosszabb feltételekkel is állást találni. Ha biztos, hogy később is lesz helyed, és tudjátok a pénzt nélkülözni, akkor ne vállald el. De ha nem biztos, akkor kapnod "kell" az alkalmon és a lehetőségen szerintem.

2013. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Naná hogy elvállalnám. Nem hiszem, hogy megbánnád. Tudom, először összeugrik az ember gyomra, de aludj rá párat, meglátod, nem olyan nagy tragédiára napi 4-5 órára bölcsibe adni a kislányt. Hajrá, sok sikert, sok örömet!!
2013. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Elfogadnám... Annyira már nem kicsi a gyereked.
2013. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
fogad el mert késöbb nem kapsz esetleg semmit én elválalnám ,menny be a bölcsibe és kérdezd meg,2 hét a beszoktatás általában.
2013. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

nálunk a fiam 3 éves kora előtt 2 hónappal volt így. én elvállaltam. mivel bölcsibe nem vették fel 2 hónapra ezért riasztva lett az egész család és mindenhol volt addig :)

szabikat kivették, férjem is, én is igyekeztem hétvégén dupla időt dolgozni, így volt szabadnapom. nem mondom, hogy könnyű volt, de pl. a beszoktatás időszaknál ezerszer jobb volt :)

2013. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 frászkarikaborsó ***** válasza:
Tuti elvállalnám, még akkor is ha a fizetésem magánbölcsire menne el.
2013. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2 hét alapból a beszoktatás egy bölcsiben, szóval még van időd bőven. Mindenképp vállald el, nagyon sokan boldogan lennének a helyedben. :)
2013. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy igent mondanék! 2.5 éves lesz tavasszal,nem olyan kicsi,és csak 4 óráról lenne szó,nem 8 vagy 10 óráról.Sokan örülnének ilyen lehetőségnek!
2013. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
eleget éloskodtel mostmar menj dolgozni
2015. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!